Gönderen Konu: STARPORT DELTA-CODEX  (Okunma sayısı 394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
STARPORT DELTA-CODEX
« : 28 Mart 2020, 16:07:44 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 2.99 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7
Processor: Intel i5 / AMD FX 6300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 950 / Radion R9 280X
Storage: 4 GB available space
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: Intel i7 / AMD FX 8350
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 970 / Radion R9 390X
Storage: 4 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Starport Delta, oyuncuların bir uzay istasyonunu inşa etmeyi ve genişletmeyi kaynakları, istasyon bakımını ve ikamet gereksinimlerini dengelemek zorunda olduğu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Hangi personelin lazerlerden sorumlu olduğundan endişe etmeden yıldızlar arasında inşa etmek isteyen strateji hayranları için Starport Delta, alanın tehlikeleri ve ödülleriyle uğraşırken uzay istasyonları tasarlamaya ve inşa etmeye odaklanmanıza yardımcı olur. Evreni ve Starport Deltası'nın hikayelerini yaşarken inşa ettiğiniz her istasyonla yeni olasılıkları keşfedin ve vizyonunuzu koruyun.

MEKAN TEHLİKELERİ
Kuşkusuz avdan malzeme toplamak isteyen yıldızlarda dolaşan uzaylı korsanların saldırılarını savun. Yıldız fırtınaları ve radyasyon patlamaları geçici tahliye gerektirirken, dev uzay solucanları istasyonunuzu yutmaya çalışabilir. Meteor, limanı, şehir binalarını ve uzay gemilerini bombaladığında hayatta kalacak mısın?
KATILIM KAMPANYASI
İmparatorluğun yönetişim sorun gidericisi olarak, personelin yetersiz veya ihmalkar olduğu yerlerden istasyondan istasyona, sistemden sisteme geçiyorsunuz. Bir sonraki istasyona çarpmadan önce kaynakları ihtiyaç duydukları yerde temin edin, gereksiz genişletmeleri kaldırın ve sürdürülebilir bir malzeme temini sağlayın.
GALAKTIK SANDBOX
Size galaksinin etrafında dönecek bir uzay istasyonunu yönetme ve genişletme fırsatı verildi, periyodik olarak farklı zorluklar ve kaynaklarla farklı sektörlere geçtiniz. Kişisel tasarımlarınızı ne yönlendirecek? İnsanlar mı, kâr mı? Koruma mı, madencilik mi?
EŞSİZ YÜKSELTMELER
İstasyonunuza yükseltmeler organik olarak yakınlık yoluyla gerçekleşir. Bir kümede 3 enerji santralinin gruplandırılması, daha büyük bir alana güç sağlayacak ve daha az bakım gerektirecek ve yapısal bütünlüklerini birbirine bağlayacaktır. Farklı yükseltmeleri ve her birinin etkilerini keşfederek kendi benzersiz istasyon tasarımlarınızı tasarlayın.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal