Gönderen Konu: STARS IN SHADOW LEGACIES-CODEX  (Okunma sayısı 227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
STARS IN SHADOW LEGACIES-CODEX
« : 05 Ağustos 2020, 21:52:24 »Tür       : Indie, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 2.61 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Processor: Intel Core 2.6 GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 4000 Series or better
Additional Notes ↓ : Stars in Shadow requires the OpenGL framebuffer extension. This extension is present on almost all graphics drivers released after 2010, but laptops made before 2010 with vendor-locked graphics drivers may not be able to run the game.
Recommended:

OS: Windows 7,8,10
Processor: Intel Core Duo 3.0 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce 400 Series or better, 1 GB RAM


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Büyük Savaş'tan ve hiperuzay şeritlerinin çökmesinden üç bin yıl sonra oldu. Çözgü şeritlerini tekrar faaliyete geçiren bilinmeyen bir etki sayesinde galaksi yeniden uyanıyor. Çözgü şeritlerini kim restore etti ve hangi amaçla?

Legacies, yeni oynanabilir bir grup olan cyborg Tinkers'ı tanıtıyor. Tinkers, aynı adı taşıyan kurak ev dünyasında bulunan eski bir mega makine olan Dzibix'e ibadet eden bir cyborgs yarışıdır. Dzibix, Altın Çağ'ın eski uygarlıklarından biri tarafından inşa edilmiş otomatik bir fabrikadır.
Tinkers, Dzibix'e bir makine tanrısı olarak ibadet eder ve sonuç olarak gezegenin çoğunu kapsayacak şekilde büyümüş ve en azından asgari düzeyde öz farkındalık elde etmiştir. Makine tanrılarını yatıştırmak için, saf Tinkers kendilerini sibernere dönüştürdü ve toplumlarını sibernetik bir medeniyet olarak yeniden şekillendirdi.

Tinker gemileri zırhı, kendi kendini onarma yeteneğini ve füzeleri ve savaşçıları ele almak için özel sistemleri geliştirdi. Tinkers, özel bir ev dünyasına ve inşa edilecek tam bir özel uzay gemisine sahip olacak ve birkaç yeni oyun özelliğinden özel olarak yararlanacak.

Ayrıca galaksiye katılmak yeni küçük hiziptir: hiper uzayda yaşayan Arda Tohumu. Arda Tohumu, bir dizi yeni yıldız gemisi ve istasyon tipi kullanacak ve birkaç yeni oyun özelliğinden özel olarak faydalanacaktır.

Arda Tohum fraksiyonu, yaklaşan DLC'de genişlemeye devam edecek olan Büyük Savaş'ın arkasındaki nedenlerin hikayesini ortaya çıkarmada bir sonraki adımı temsil ediyor.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal