Gönderen Konu: STAXEL V1.4.43-RAZOR1911  (Okunma sayısı 350 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
STAXEL V1.4.43-RAZOR1911
« : 15 Nisan 2020, 17:46:28 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 954 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 (64bit)
Processor: Intel Core i5 @ 2Ghz (or equivalent)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 660 1GB / AMD Radeon HD 7850 1GB
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Storage: 12 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Staxel, ilginç karakterler içeren yaratıcı bir tarım ve köy yaşamı oyunudur. Çiftlik evinizi inşa edin, köylülere yardım edin, balık avlamak veya böcek avlamak için vahşi doğaya gidin ve arka bahçenizde çeşitli ürünler yetiştirin. Sosyal hissediyorsanız, arkadaşlarınızı eğlencede paylaşmaya bile davet edebilirsiniz!

DENEYİM KÖYÜ YAŞAMI
Staxel'de, çiftliği tomurcuklanan bir köyün en yeni sakini olarak eski ihtişamına geri döndürmekle görevlendirildiniz. Tuhaflıkları olsa da, diğer sakinler yerleşmenize yardımcı olacaklar. Favoriyi iade edin ve köyün gelişmesine yardımcı olun!

Yeni arkadaşlarınızla takılmadığınızda veya çiftliğinizde çalışmadığınızda, yeni bir hobi peşinde koşabilir, birçok koleksiyondan birini tamamlayabilir, zor kazanılmış paranızı değerli tohumlara harcayabilir veya bir el ödünç verebilir ve şehir!

ÇİFTLİĞİNİZİ HEMŞİRELİN
Köklerinizi koyun ve köye yeni gelen biri olarak hayata yerleşin. Vahşi doğanın geri kazandığı köhne, eski bir ev ve tarım arazisi ile başlayarak, yeri tersine çevirmek size kalmış. Tohumları ekin, bitkilerinize dikkatlice bakın, hayvanlarınıza dikkat edin ve çiftliğinizi genişletin. Unutmayın: çiftliğinize iyi bakın, çiftliğiniz de sizinle ilgilenecektir!

EĞLENCE PAYLAŞIN!
Bilmediğiniz bir köyün dışında bir çiftlikte çalışmak yalnız olabilir, o zaman neden arkadaşlarınızı takılmaya davet etmiyorsunuz? Staxel, ilk günden itibaren çok oyunculu düşünülerek tasarlandı, bu yüzden ekip oluşturup arkadaşlarınızı bu alanlarda çalıştırsın! Staxel'in geniş dünyasında bir çiftliği arkadaşlarınızla paylaşabilir veya komşu olabilirsiniz.

DÜNYANIZI ÖZELLEŞTİRİN
Staxel’in voksel tabanlı sanal alan dünyası, çevrenizi istediğiniz gibi değiştirmenize olanak tanır ve zengin bir oyun içi malzeme seçimi ve modifikasyon için sezgisel bir yaklaşımla, oyun içinde gerçekten kendi benzersiz dünyanızı yaratabilirsiniz.

Rustik cazibesini korurken köyü büyütecek misiniz yoksa tamamen yeni bir yöne mi götüreceksiniz? Belki köyü terk edip kendi projelerinize odaklanmayı tercih edersiniz? Her şey size kalmış ve yaratıcılığınız tam olarak iş için bir araçtır!
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal