Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: STEAMCITY CHRONICLES RISE OF THE ROSE-HOODLUM  (Okunma sayısı 90 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1234
    • Profili Görüntüle
STEAMCITY CHRONICLES RISE OF THE ROSE-HOODLUM
« : 17 Haziran 2020, 09:30:52 »Tür       : Action, Indie, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 7.24 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64 bit Windows 10
Processor: 2.4 Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Video Card with at least 2 GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64 bit Windows 10
Processor: 3.4 Ghz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Video Card with at least 4 GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


SteamCity, steampunk sanat yönünü güçlü Japon etkileriyle birleştiren benzersiz bir dünya ayarına sahip sıra tabanlı bir strateji oyunudur.
Oyun, Doğu'dan meçhul bir örgüt olan Yamagami şirketine karşı 'Özgürlük Gülü' olan Sophie von Eschenbach'ın cesur isyanının sürükleyici hikayesini anlatıyor - tam verimlilik ve üretkenlik üzerine eğildi. Yerleşik klasiklerde güçlü kökleri vardır, ancak iyi bilinen formüle kendi bireysel bükülmesini ekler.

Kötü Yamagami Corporation'a karşı silah alan cesur Rose Militia üyelerinden güçlü buhar robotlarına, düşman askerlerini ve hatta oyunun ana kahramanlarına kadar onlarca karakteri aynı anda kontrol edebilirsiniz.
Bir karakter seçtikten sonra, düşmana hareket etmelerini, koşmalarını, etrafa bakmalarını, bir nöbet tutmaları veya ateş açmalarını emredebilirsiniz - seçim sizin.
Bununla birlikte, rakibinizin yetenekli bir stratejist olduğuna dikkat edin ve hatalarınızdan yararlanmak, sizi kuşatmak ve savaşlarda üstünlük kazanmak için her fırsata bakacaklar.

STRATEJİLERİ
Buna karşı koymak için her savaşa iyi planlanmış bir strateji göz önünde bulundurarak yaklaştığınızdan emin olun.
Oyun altıgen veya kare tabanlı olmadığından, düşmanlarınızı üstün tutmak için birliklerinizi doğru yere yerleştirmek için ekstra özgürlüğü kullanın ve onları ezin.
Ayrıca, arazinin sunduğu sonsuz olasılıklardan faydalanabilir ve yüksek zeminin kontrolünü ele geçirerek veya örtü için binaları kullanarak hızlı bir şekilde stratejik bir avantaj elde edebilirsiniz. Aslında bu, oyun alanını düzleştirmenin ve Yamagami’nin üstün sayılarına karşı savaşmanın en iyi yollarından biri.
Unutmayın, çaresiz bir isyanın bir parçasısınız… gerilla taktiklerinin şaşırtıcı gücünden yararlanın. Her zaman sırtınızı koruduğunuzdan emin olun, çünkü Yamagami genellikle size güç vermek için takviye gönderecektir. Onlara izin verme - bu kazanmak için kavga!
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13