Gönderen Konu: STEEL DIVISION 2 NEMESIS 3 BATTLE OF RIMINI-RAZOR1911  (Okunma sayısı 284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili GörüntüleTür       : Action, Indie, Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 52.7 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 with Service Pack 1
Processor: Intel Celeron G4920 (Legacy: i3-2100) , AMD Athlon 200GE
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GT 1030 (Legacy: Nvidia GeForce GTS 450), AMD Radeon RX 460 (Legacy: ATI Radeon HD 5570)
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Recommended:

OS: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 with Service Pack 1
Processor: 4 cores Intel | AMD CPU (Intel i3-8100, AMD Ryzen 3 1200)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 1060 3 GB (Legacy: Nvidia Geforce GTX 780), AMD Radeon RX 580 (Legacy: AMD Radeon R9 290X)
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Nemesis: Rimini Savaşı, Müttefiklerin Adriyatik kıyısındaki Almanların elindeki Gotik savunma hattını kırmaya çalıştıklarını gören Eylül 1944 ortalarında geçen Zeytin Operasyonu sırasında gerçekleşir.

Bu saldırı ile İngiliz Sekizinci Ordusu, Almanları rezervlerini konuşlandırmaya çekmek için doğu kıyı şeridi boyunca saldıracaktı. Daha sonra ABD 5. Ordusu, Alman 10. Ordusunu tuzağa düşürmek amacıyla İtalya'nın merkezindeki Floransa'dan Bolonya'ya doğru ilerlemeyi hedefledi.

Kötü hava koşullarında, operasyon öngörüldüğü gibi yürümedi. Rimini çevresinde, şehri ciddi şekilde tahrip eden zorlu bir savaş başladı. Gotik çizginin ihlali asla gerçekleşmezken, Rimini'nin kurtuluşu yüksek bir bedelle geldi.

Nemesis: Battle of Rimini, titizlikle araştırılmış ve tarihsel olarak doğru, yeni birimler veya birim çeşitleriyle iki yeni savaş grubu içeriyor.

1. Fallschirmjäger
Nemesis: Rimini Muharebesi ile Axis, 2. Dünya Savaşı'nın ilk aşamalarında birçok cesur hava indirme operasyonunun ön saflarında yer alan Alman paraşütçüleri olan 1. Fallschirmjäger-Tümeni komuta edebilecek. 1. Fallschirmjäger-Division'ın askerleri, Monte Cassino'nun manastırını inatçı savunmaları sayesinde efsane oldu.

Yeşil Grenadier acemileri ve Türkmen Ost-Legionäre ile güçlendirilen savaş grubu, yalnızca bir düzine Tiger E'ye erişime sahip, ancak bunu PaK 43 çekili silahlar, Nashorn ve Jagdpanzer IV tank avcıları da dahil olmak üzere önemli tanksavar kuvvetleri ile telafi ediyor. Birkaç havaalanının yakınlığı sayesinde Luftwaffe yürürlükte konuşlandırılabilir.

1. Fallschirmjäger, özellikle kapalı arazide savunmada mükemmel bir savaş grubudur, ancak ayakta dövüş için yeterli güce sahip değildir.

2 Yeni Zelanda Bölümü
2. Yeni Zelanda Tümeni Müttefikler arasında bir tuhaflıktı: ne piyade ne de zırhlı, ancak melez bir kombine silah savaş grubu. İngiliz Sekizinci Ordusu'nun bir parçası olan ve Girit'ten Trieste'ye ve Sicilya seferine kadar tüm savaş boyunca Akdeniz çevresinde savaşmış olan emektar oluşum, şimdi kendisini Rimini'yi ele geçirmekle görevlendirilmiş buldu.

Ünlü Maori taburu ve bağlı 3. Yunan Dağ Tugayı da dahil olmak üzere çok sayıda piyadeye güvenen 2. Yeni Zelanda Tümeni, M4A2 ve M4 (105 mm) Sherman tankları gibi daha eski ekipmanların yanı sıra kendi zırhlı keşif müfrezesine rağmen geniş zırh desteğine sahiptir. Lynx Scout Car ile. Askerlerinin yağma davranışıyla ünlü olan bu oluşum, ele geçirilmiş Alman ve diğer "kurtarılmış" Müttefik malzeme dahil bazı şüpheli menşeli silahlar içeriyor.

2. Yeni Zelanda Bölümü, hem hücum hem de savunma açısından dengeli, çok yönlü bir seçimdir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR./TORRENT UPLOADING

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal