Gönderen Konu: SUBNAUTICA BELOW ZERO EXPERIMENTAL V25525-EARLY ACCESS  (Okunma sayısı 375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili GörüntüleTür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 4.97 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3 2.6ghz+
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Intel HD 530 or better
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space
Additional Notes ↓ : Subnautica Below Zero is an Early Access game, and minimum specifications may change during development
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5 @ 3Ghz +
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia 1050 Ti / AMD Radeon 570, 4GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space
Additional Notes ↓ : Subnautica Below Zero is an Early Access game, and recommended specifications may change during development.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Zero Below, yabancı bir okyanus dünyasında geçen bir sualtı macera oyunudur. Subnautica evreninde yeni bir bölümdür ve şu anda Unknown Worlds tarafından geliştirilmektedir.

DİKKAT ET!
Sıfırın altında tamamlanmadı! Aktif geliştirme aşamasında: Hatalar, eksik özellikler ve performans sorunları ile dolu. Tamamlandığında Zero Below'u oynamak istiyorsanız, geliştirme sürecimizi takip edin. Güncellemeler oyunu geliştirdikçe sizi bilgilendireceğiz.

PLANET 4546B'ye DÖN
Dondurucu bir sualtı macerasına dalın. Sıfırın altında 4546B gezegeninin kutup bölgesinde bulunur. Gezegenin yüzeyinde bir araştırma istasyonuna gönderilen bir bilim adamı olarak, uzaylı eserleri okumakla görevlisiniz…

Vesper uzay istasyonu üstünüzde yörüngede dönüyor, malzeme, talimatlar gönderiyor ve yüzeyden fırlattığınız örnekleri alıyor. .

YENİ BİYOMLARI KEŞFEDİN
Twisty Bridges'ın mavi ışıklı, kemerli büyümesinin altında yüzün. Okyanus yüzeyinde hain buz kütleleri gidin. Karla kaplı tepeler tırmanıyor ve buzlu mağaralara girişim. Buharda Termal Havalandırmalar arasında manevra. Zero'nun altında hayatta kalmanız, ders çalışmanız ve keşfetmeniz için tamamen yeni ortamlar sunulmaktadır.

4546B buz gibi derinliklerinde yeni yaşam formlarını keşfedin. Dev Titan Delik Balığı'ndan yüzün, agresif Brute Shark'tan kaçın ve sevimli Pengwings'i ziyaret edin. Donmuş okyanusun bazı sakinleri size yardımcı olacak ve bazıları size zarar vermeye çalışabilir.

INTRIGUE OCEAN
Buraya daha önce gelen uzaylılar kimdi? Neden bu gezegendeydiler? Komutanlarınıza güvenebilir misiniz? Sıfırın Altında, orijinal oyunda sunulan gizemin derinliklerine inerek Subnautica evreninin hikayesini genişletir. Her Erken Erişim güncellemesiyle yeni öykü öğeleri açın.

KALKINMA EKİBİ HAKKINDA
Sıfırın altında, köklerini 2002 Half-Life mod Doğal Seleksiyonuna kadar izleyen küçük bir stüdyo olan Unknown Worlds tarafından yaratılıyor. Orijinal Subnautica'yı yaratan aynı takım. Ekip, Amerika Birleşik Devletleri'nden İngiltere, Fransa, Rusya, Avusturya, Avustralya, Almanya, Yeni Zelanda, Tayvan ve daha pek çok yere dağılmış durumda.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal