Gönderen Konu: SUMMIT OF THE WOLF-CODEX  (Okunma sayısı 354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
SUMMIT OF THE WOLF-CODEX
« : 21 Nisan 2020, 20:13:59 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 3.53 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows XP or later
Processor: Pentium 4 or higher
Memory: 2 GB RAM
Graphics: any
DirectX: Version 9.0
Storage: 4 GB available space
Sound Card: highly recommended
Additional Notes ↓ : Native resolution: 1920×1080; rescales to fill screen
Recommended:

OS: Windows XP or later
Processor: Pentium 4 or higher
Memory: 2 GB RAM
Graphics: any
DirectX: Version 9.0c
Storage: 4 GB available space
Sound Card: highly recommended
Additional Notes ↓ : Native resolution: 1920×1080; rescales to fill screen


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Kurt Zirvesi, grafik romanların görsel tarzında sunulan dokunaklı bir tıkla ve anlat anlatı macerasıdır. İki kişilik karı koca indie geliştirme ekibi tarafından yaratılan ekip hem fantezi hem de gerçek dünya segmentlerine sahiptir.

HİKAYE
Bir gece ılık yatağında uyuduktan sonra, on iki yaşındaki Ophelia eterik bir bahçede oraya nasıl geldiğini hatırlamadan uyanır. Adena adında gizemli bir tanrıça ile konuştuktan sonra, Ophelia, efsanevi Kurt Zirvesi'ni bulmak için kişisel bir yolculuğa çıkar ve bunun üzerine bu fantezi alanına gelmesine yol açan trajik gerçek dünya olaylarını ortaya çıkarması gerekir. Ophelia görevini tamamlayacak mı yoksa yol boyunca karşılaşması gereken birçok tehlikeye yenik düşecek mi?

Bu arada, gerçek dünyada, Ophelia hastanede koma yatıyor ve sempatik bir hemşire, hayatı tehdit eden yaralanmaya yol açan trajik olayların arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor. Ophelia’nın ebeveynleri, gecenin ortasında merdivenlerden düştüğü konusunda ısrar ediyorlar ... ama güvenilir olabilirler mi yoksa karanlık bir sır mı saklıyorlar?

Özünde, Kurt Zirvesi travma ve çocuklar üzerindeki psikolojik etkisi hakkında bir oyundur. Gerçek olaylardan ilham alan ve bir tıp uzmanı (ve hayatta kalan arkadaş) tarafından yazılan Kurt Zirvesi, genç bir kızın kurbandan kurtulana geçişi sırasında yaşadığı duyguları sergileyerek çocuk istismarı konusuna ışık tutmaya çalışır. . Oyun konunun karanlığından uzak durmasa da, ton sonuçta olumlu ve umarım hem ilham verici hem de güçlendirici.

OYNANIŞ
Kurt Zirvesi, geleneksel bir 2B-tıkla birinci şahıs macera oyunu ve görsel bir roman arasında bir haç. Grafik romanların görsel tarzında sunulur ve keşif ve anlatıya odaklanır. Sahneden sahneye giderek dünyayı keşfedin. Tek bir düğmeye basarak ayrı envanter, harita, günlük ve karakter ekranları mevcuttur. Keşfedilecek yerler, toplanacak ve kullanılacak öğeler, buluşacak ve etkileşime girecek karakterler ve çözülecek bulmacalar da dahil olmak üzere tüm standart macera oyunu mekanikleri mevcut.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal