Gönderen Konu: SUPER MEGA BASEBALL 3-CODEX  (Okunma sayısı 147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
SUPER MEGA BASEBALL 3-CODEX
« : 14 Mayıs 2020, 14:30:08 »Tür       : Action, Indie, Simulation, Sports
Platform: PC
Boyut    : 11.6 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 10 or newer
Processor: Intel Core 2 Duo or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Dedicated DX11 NVIDIA or AMD card
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 16 GB available space
Additional Notes ↓ : Controller required for Pennant Race mode, recommended for all modes
Recommended:

OS: Windows 10 or newer
Processor: Intel i5 4000 series or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 960 or AMD equivalent, or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 16 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Super Mega Baseball 3, serinin formülünü şimdiye kadarki en derin saha simülasyonuyla, yepyeni Franchise modu da dahil olmak üzere kapsamlı çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modları ve büyük ölçüde geliştirilmiş grafikler ile rafine ediyor. Yeni içerik, yenilenmiş kullanıcı arayüzünün yanı sıra tonlarca yeni ses, ekip / karakter içeriği ve değişken aydınlatma koşullarına sahip stadyumları içeriyor.

Özellikleri:

El-göz koordinasyonunuza meydan okuyun veya acemiden uzmanlığın ötesinde zorluk seviyelerine kadar sorunsuz bir şekilde ölçeklenen sıvı oyunuyla dinlenin ve dingerlere vurun.
Beyzbol içgüdülerinizi yeni pickoff ve çalma mekaniği, vahşi sahalar / paslı toplar, belirlenmiş vurucular ve durumsal oyuncu özellikleri içeren sofistike bir beyzbol simülasyonuyla uygulayın ve geliştirin.
Her biri benzersiz gündüz, gece ve alternatif aydınlatma koşullarına sahip, zengin ayrıntılara sahip 14 topun manzaralarını ve seslerini görün.
Oyuncu geliştirme, yaşlanma, emeklilik ve ücretsiz ajanların imzalanması / serbest bırakılması (1vCPU, 2vCPU, yerel veya çevrimiçi) içeren tüm yeni Franchise modunda, gelişmekte olan bir ekibi birden fazla mevsimde mükemmelliğe yönlendirin.
Flamalar kazanmak ve çapraz platform Flama Yarışı modunda daha yüksek bölümlere tırmanmak için çevrimiçi yarışın (1v1, yalnızca çevrimiçi, yalnızca kontrolör).
Sezon uzunluğu / yapısı, takım adları / üniformalar / logolar ve oyuncu adları / görünüm / nitelikleri içeren kapsamlı bir özelleştirme paketi ile ideal liginizi oluşturun.
Tek başına veya arkadaşlarınızla (1vCPU, 2vCPU, 1v1, 2v1, 2v2, CPUvCPU, yerel veya çevrimiçi) özelleştirilmiş Sezon ve Eliminasyon parantezlerinde herhangi bir oyun / takım kombinasyonunu oynayın veya simüle edin.
Standart Sezon ve Standart Eliminasyon modlarında (1vCPU, 2vCPU, yerel veya çevrimiçi) standart ekipler ve ayarlarla (kilitli oyuncu özellikleri) en iyi skor tablosu puanları için özelleştirmeyi atlayın ve rekabet edin.
Rekabetçi çevrimiçi Flama Yarışı modunda sınırsız sayıda oyun oynamak, AI'ye karşı Sergi oyunları oynamak veya özelleştirme paketini denemek için ücretsiz demosunu indirin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

PART 1 İNDİR
PART 2 İNDİR
PART 3 İNDİR

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal