Gönderen Konu: THE BLACKBIRD OF AMOR-PLAZA  (Okunma sayısı 366 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE BLACKBIRD OF AMOR-PLAZA
« : 16 Haziran 2020, 16:34:07 »Tür       : Adventure, Indie, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 2.82 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 (or equivalent)
Storage: 8 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (or equivalent)
Storage: 8 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Bu görsel romanda, Taht Krallığı Köşkü'nün siyasetini ve efsanelerini keşfedin. Oyun seçenekleri ve dallanma hikayesi yolları sunuyor. Bazı savaşlar, değiştirilebilir silahlara ve birkaç özel yeteneğe sahip küçük karakter partilerine komuta ederek sıra tabanlı bir strateji modunda yapılır. Ayrıca yanınızda ölümsüzlerin kanı olanlar var, ancak güçlerini dikkatli kullanın. Birkaç bulmaca ve mini oyun da var. Bazı hikaye sahneleri, etrafınıza bakmanıza ve kamerayı döndürmenize izin verir. Grafikler, tam gölgelendiriciler ve işleme sonrası efektlerle 3D'dir. Film müziği birçok gerçek enstrümanla çeşitlidir.

Görkemli ve beceriksiz bir kral toprağa hükmeder ve meclislerinin çelişen hırsları vardır. Eski bir savaş hüküm sürmek üzereyken, tanrıların yaklaşan bir söylentisi doludur. Scholar adında bir adamın kralın kulağı vardır, ancak tek başına krallığı yıkımdan çıkaramaz. Krallıkta birçok güçlü adam var, oyunda birçok parça var. Kraliyet Muhafızlarının kaptanı Gabriel, krala tehdit olarak gördüklerini acımasızca avlar. Neşeli sekreter Benard, casusların efendisi Abel ve subay teğmen Horrit de zamanlarını sahnede bekliyor.

Birçok şehir, manzara ve iklimle zengin bir dünyaya girin. Güney toprakları soğuk bataklık ve ormanlardır, uzak kuzey ise tehlikelerle dolu büyük bir çöldür. Xenos adı verilen garip yerler dağınıktır, bazen kapanmaya gelenlere zarar verir. Batı denizinin karşısında efsaneler diyarı var, garip ada halka şeklinde.

Bazen geçmişin anahtarı geleceğin kilidini açar. Yolu açmak için gizemli efsane nesnelere, tekne, kutu, fener ve anahtar gibi nesnelere ihtiyaç duyulacak. Bu eserlerin bilmecesi çözülse bile, bir tanrının gücüne ihtiyaç duyulacaktır. En kuzeyde Çöl Rahibe tapınağı yatıyor. Onunla ilgili efsaneler değişse de, onun daha az rahip ve daha çok bir tanrı olduğu, kan dökülmesinin yarı insan tanrıçası olduğu söylentileri var.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal