Gönderen Konu: THE CATCH CARP AND COARSE-HOODLUM  (Okunma sayısı 284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE CATCH CARP AND COARSE-HOODLUM
« : 05 Temmuz 2020, 23:31:33 »Tür       : Casual, Simulation, Sports, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 20.9 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows® 7 64bit / 8 64bit
Processor: Quad-Core 3.5 Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Graphics Card with 2 GB Video RAM: Nvidia Geforce GTX 750 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 21 GB available space
Additional Notes ↓ : External mouse or compatible Xbox controller required


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Hazırsınız, bekliyor…. Hat sıkılaşıyor, alarmınız çığlık atıyor, balıklar açık ve savaş başlıyor!

Dünya çapında canavar boyutunda balıkları hedeflerken bir ömür boyu avlanın. Avlanacak 35 türle, her mekandaki tüm patron balıklarını yakalamak için stratejinizi, becerinizi ve taktiklerinizi geliştirmeniz gerekecek. Bu zor yaratıklarla savaşmak ve yakalamak için suya dökülmeden önce, günün zamanına, hava koşullarına ve mükemmel ekipman kurulumuna göre olta balıkçılığı noktanızı seçerken başarılı olmak için sabır ve adrenalin gerekir.

Her şey yakalama hakkında.

ANA ÖZELLİKLER:
GO TÜR AVCILIK
Kendine has davranışları ve yem tercihleri ​​ile gerçekçi yakalanan 35 farklı balık türü sizi bekliyor. Rudd, ide ve çipura gibi türler için float balıkçılığından alabalık, somon ve turna için yem kullanmaya kadar her taktik ve ekipmana ihtiyaç vardır. Ayrıca pacu, mekong ve redtail yayın balığı gibi nadir türler için balık tutabilirsiniz.

BOSS BALIKLARINI ARAZ
Tüm türlerde kişisel rekorlarınızı kırmak için binlerce balığın yanı sıra, avlanmak için 125 efsanevi Patron Balığı da var. Bu adlandırılmış balıklar büyük bir mücadele veriyor ve sadece en iyileri hepsini bulabilir ve karalayabilir.

DIŞ MEKAN, İÇ MEKAN AL!
Hepsi kendi zorluklarını sunan 5 benzersiz yer. Lineer Balıkçılık kompleksindeki Oxlease Gölü, Kadife balığı ve hamamböceği de dahil olmak üzere bazı büyük yedekleme türlerine sahip bir örnek sazan sudur. Ebro Nehri, devasa yayın balığı ev sahipliği yapıyor ve Malezya'daki Pearl Lake, arapaima ve dev kurt balığı gibi egzotik canavarlara sahip. Rotterdam şehir merkezinde kentsel sokak balıkçılığına gidin ya da her ikisi de pike ve zander gibi yırtıcılar içeren Loch Mickle'nin açıklığını keşfedin.

İLERİ SU AKIŞI
Gelişmiş su akışı, ister bankadan isterse bir teknede olsun, balık avınızı etkiler. Aşağıya doğru akan şamandıra veya teknenizin belirlediğiniz ana noktadan hareket etmesine dikkat edin.

TÜM DİŞLİ, TÜM FİKİRLER
Nash ve Mainline Baits dahil olmak üzere 20'den fazla lisanslı iş ortağından 100'lü ürün. Tüm durumları karşılamak için farklı kurulumlar oluşturun ve endüstrideki en büyük üreticilerin en sevdiğiniz gerçek ekipmanlarını kullanın.

SAVAŞIN
Çok oyunculu ve turnuvalar, Dovetail Balıkçılık Ligi'ni oluşturan bir dizi etkinliğe katıldıkça rekabet gücünüzü besleyecektir. Eğer zirveye çıkarsanız, bazı gerçek dünya ödülleri var!
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal