Gönderen Konu: THE CHURCH IN THE DARKNESS V1.43-I_KNOW  (Okunma sayısı 140 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE CHURCH IN THE DARKNESS V1.43-I_KNOW
« : 30 Ocak 2021, 20:11:34 »Tür       : Action, Adventure, Indie
Platform: PC
Boyut    : 730 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 or later (32 or 64 bit)
Processor: Dual Core CPU – 2GHz
Memory: 4 GB RAM
Storage: 2 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

1970'lerde gerçekçi bir tarikata sızdığınız, yeğeninizin güvende olup olmadığını görün ve herkes için en iyi sonu elde etmeye çalıştığınız bir aksiyon / gizlilik oyunu.


Kimse bir tarikata katılmaya zorlanmaz. Sizi karşılıyor. Seni anlıyor. Kelimeler gerçeğin ötesine geçene kadar sizi sarar - sizi bütün yaparlar.

1970'lerin sonlarında, karizmatik Isaac ve Rebecca Walker Kolektif Adalet Misyonu'na liderlik ettiler. Radikaller olarak etiketlenen ve ABD hükümeti tarafından zulüm gördükleri için, takipçilerini sosyalist bir ütopya yaratabileceklerine inandıkları tek bir yere, Güney Amerika ormanlarına taşıyorlar. Orada Özgürlük Kasabası'nı inşa ediyorlar. Ancak ABD'de geride kalan akrabalar endişeleniyor: Ormandaki bu bileşikte tam olarak neler oluyor?Özgürlük Kasabasına gizlice yeğenleri Alex'i kontrol etmek için giren eski bir kolluk kuvvetleri memuru olan Vic olarak oynuyorsunuz. Gizliliği veya şiddeti seçseniz de çok geç olmadan topluluğa sızmalı, içeride neler olup bittiğini öğrenmeli ve yeğeninizi bulmalısınız.

The Church in the Darkness'ın dinamik hikayesi her oynadığınızda değişir. Özgürlük Kasabası'nı keşfetmek, tarikat liderlerinin değişen kişiliklerini ve motivasyonlarını anlamak ve ne yapılacağına karar vermek size kalmış.
Hangi sonu alacaksın? Seninle gitmek istese de istemese de Alex'i çıkaracak mısın? Tarikat liderleriyle yüzleşecek misiniz? Tarikata katılacak mısın?
Farklı oyun tarzları deneyerek veya farklı seçimler yaparak her senaryo için yaşayabileceğiniz en iyi sonu bulmaya çalışın.
Oynamanın birden fazla yolu: Tespit edilmekten tamamen kaçının, korumaları ve sivilleri ölümcül olmayan bir şekilde ortadan kaldırın veya yolunuza çıkan herkesi öldürün.
Freedom Town'dan karakterlerle röportaj yapın ve ipuçlarını arayın. Kampın etrafına dağılmış belgeler ve mektuplar, komünün gerçek doğasına işaret edecek.
Kült liderleri Rebecca ve Isaac Walker olarak Ellen McLain (Portal'da GLaDOS olarak bilinir) ve John Patrick Lowrie'nin (Team Fortress 2'den Sniper) oynadığı tamamen seslendirilmiş oyun.
Richard Rouse III (The Acı Çekme) tarafından yönetildi, tasarlandı ve yazıldı. Efsanevi oyun yazarları Chris Avellone, Marc Laidlaw, Steve Meretzky, Brian Moriarty ve Brenda Romero'nun konuk yazı katkılarıyla.
Walkerlar ne kadar tehlikeli? Gerçeği ortaya çıkarmak ve Alex'i kurtarmak için ne kadar ileri gideceksin? Her şey farklı olabilir miydi?
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal