Gönderen Konu: THE FEUD WILD WEST TACTICS-CODEX  (Okunma sayısı 205 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE FEUD WILD WEST TACTICS-CODEX
« : 05 Ağustos 2020, 22:06:33 »Tür       : RPG, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 2.66 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7, Windows 8
Processor: 2 GHz Dual Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 8800 or higher, AMD Radeon HD 4000 or higher, Intel HD 4000 or higher
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: 2.5 GHz Quad Core CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 560 or higher, AMD Radeon HD 5800 or higher
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Feud: Wild West Tactics, Vahşi Batı'da silah ateşleme, pompalı tüfek patlatma, bıçak saplama ve dinamit fırlatma eylemi ile ilgili sıra tabanlı bir oyundur. Ünlü Hatfield ve McCoy'un ortasında, her birinden bir ton kişilik ve kum ile benzersiz karakter kümeleriyle özel hikayeler oynayabileceksiniz! Postanızı dünyanın tehlikelerine karşı etkili bir şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmek oyunun çekirdeğidir. Sadece en zorlu silahşörler mesafe katına çıkmayı ve hayatta kalmayı bekleyebilirler!

Hikayeyi bitirdiğinizde Western Saga modunda imparatorluk binasında elinizi deneyebilirsiniz. Geleneksel 4x strateji oyunlarına dayalı olarak, haritadaki kaynakları ele geçirebilir, çok sayıda yükseltmeyi araştırabilir, keşfedebilir, olayları araştırabilir, vagon trenlerini durdurabilir, aranan adamları avlayabilir ve en önemlisi diğer düşman ailelerini arazinizden uzaklaştırabilirsiniz. iyi!

Ana Özellikler

ESKİ BATI'DA DÖNÜŞ TABANLI TAKTİKLER
Küçük takım savaşlarına odaklanan şık ve eğlenceli sıra tabanlı oyun. Dövüşlerde hayatta kalabilmek için karakterinizin yeteneklerini ve özelliklerini öğrenmeniz gerekir. Düşman yetenek sistemi, her oynadığınızda daha zor savaşların değişmesi anlamına gelir ve düşmanlara kişisel bir dokunuş verir.

KARAKTERLERİNİZİ GELİŞTİRİN
Hikaye çizgileri boyunca ilerledikçe, yeni yetenekler seçerek ve mevcut yetenekleri geliştirerek karakterlerinizin seviyesini yükseltirsiniz. Ayrıca karakterlerinizi, onlar için özel olarak üretilmiş olanlar da dahil olmak üzere çeşitli öğelerle donatabilirsiniz.

ÇOKLU HİKAYELER
Eşsiz haritalarla üç hikaye ve 32 görevde oynayın. Basit öldürme görevlerinden görevleri yok etmeye kadar çok çeşitli zorluklarla karşılaşacaksınız. Gelişmiş zorluk modu, tecrübeli oyuncuya nihai meydan okuma sağlar!

BATI SAGA
Haritayı üç düşman grubundan devralarak nihai batı imparatorluğunu inşa edip edemeyeceğinizi görmenizi sağlayan devasa bir meta oyun. İki farklı taraf arasından seçim yapın. Keşfedecek, araştıracak, işe alacak ve fethedeceksiniz. Saga, savaşmak için savaşma kayıplarınızın kalıcı olduğu hardcore mod dahil olmak üzere çeşitli zorluklar içerir.

ÇEVRE MODU
Çatışma modu, çeşitli haritalarda hızlı bir dizi meydan okuma için kiralık silahlar, kahramanlar veya ikisinin bir kombinasyonunu bir araya getirmenizi sağlar. Çatışma modu, en içten silahşörleri test etmek için bir dizi oyun başarısı ile birlikte gelir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal