Gönderen Konu: THE HORUS HERESY BETRAYAL AT CALTH-PLAZA  (Okunma sayısı 265 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE HORUS HERESY BETRAYAL AT CALTH-PLAZA
« : 29 Mayıs 2020, 15:33:52 »Tür       : Action, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 6.69 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Memory: 5 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 960 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
DirectX: Version 11
Storage: 40 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

KENDİNİZİ HORUS HERESY'DE DESTEKLEYİN
WARHAMMER'İN 40.000 ÜNİVERSİTESİ'NDEN!
İlk atışlar, insanlığın geleceğini değiştirecek çatışmada ateşlendi. Uzay Lejyonlarının Kardeşleri birbirlerine karşı silah alıyorlar. Asil Ultramarinler, Imperium'u parçalamak için eğilmiş gayretli Word Bearers tarafından Calth'a ihanet edilir. Karanlık bir ritüel, sistemin yıldızını ateşler, her iki Lejyonu da onurları, inançları, Imperium'un kaderi ya da sadece hayatta kalmak için savaşmaya gönderir.

Horus Heresy: Betrayal at Calth, 31. Milenyumun Adeptus Astartes'in genetik olarak değiştirilmiş savaşçıları arasında sıra tabanlı çatışmalar oyunudur. Kampanyada, oyuncular Uzay Deniz Lejyonerlerinin birimlerini kontrol ederek, Calth'ın yeraltı arkeolojilerine rehberlik ediyorlar. Temel Lejyonerler, Gaziler ve Çavuşlardan, Terminatörlerin elit birimlerine ve en saygıdeğer Düşünce Dreadnought'una kadar Ultramarin birimlerinin yanında savaşın. Bolterler, Plazma Tabancaları, Alevler ve Roketatarların çeşitli hassasiyetlerinden Chainswords, Power Fists ve Lightning Claws'ın yakın dövüş gücüne kadar güçlü bir cephanelik kullanarak Word Bearers'ın kötü sapkınlığını gönderin.

Horus Heresy: Betrayal at Calth ayrıca oyuncuların nesnel tabanlı görevlerde veya ölüm maçında Ultramarinler veya Kelime Taşıyıcılar olarak savaşmasına izin veren birkaç Çok Oyunculu harita içerir. Seçtiğiniz Lejyonun tüm cephaneliğini özel maçlarla arkadaşlarınıza veya yerleşik eşleştirme ile dünyadaki rakiplere karşı taşıyın. Çok oyunculu mod hem PC hem de VR oynatıcılar tarafından kullanılabilir ve her iki formatın da birbirine karşı oynatılmasına izin verir.

OYNAMAK İÇİN VR GEREKLİ DEĞİL
Özellikleri

Orijinal Horus Heresy Anlatı: 31th Milenyum'da Calth gezegeninde yer alan Magos Ohmnal Sarc, bir birim Ultramarines'e komuta ediyor. Veri akışındaki bozuk verileri keşfettiğinde Sarc, bir dizi agresif Word Bearers ve Imperium'da İmparator'a karşı anlatılmayan tehdit ve planlar getiren yıkıcı bir yolsuzluk planıyla karşı karşıya kalır. Orijinal hikaye Kara Kütüphane yazarı Rob Sanders tarafından yazılmıştır.
Yaşayan Bir Savaş Alanı: Oyuncular bir sonraki eylemlerine karar verirken veya rakiplerini beklerken, etraflarındaki dünya canlandırmaya ve savaşmaya devam ediyor.
Çok Oyunculu Çarpışma Modu: Oyuncular Ultramarinler ve Word Bearers grupları arasında seçim yapabilirler. Birimler arasında Lejyonerler, Veteran Lejyonerler, Çavuşlar ve bolterlerden melta silahlara ve saldırı toplarına kadar her şeyle donatılmış bir karakter dizisi bulunmaktadır. Son oyun sürümüne kadar daha fazla karakter sınıfı eklenecek.
Platformlar Arası Çok Oyunculu Eşleştirme: Oyun PC, HTC Vive veya Oculus Touch ile oynayın. Sırayla oynanan bir oyun olarak PC ayetleri VR, oyun deneyimi sunmaz, sadece dünyanın farklı kullanıcı deneyimlerini sunar.
VR'de Oynat
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal