Gönderen Konu: THE LONG DARK V1.93-GOG  (Okunma sayısı 148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE LONG DARK V1.93-GOG
« : 29 Ocak 2021, 23:27:45 »Tür       : Adventure, Indie, Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 5.59 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM or better
Storage: 7 GB available space
Sound Card: Any on-board chip will work.
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel i7 CPU @ 2.6GHz or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 555 w/ 1GB VRAM or better
Storage: 7 GB available space
Sound Card: Ideally, something with Surround capabilities.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Gece gökyüzünde parlak ışıklar parlıyor. Rüzgar, ahşap kabininizin ince duvarlarının dışında esiyor. Uzaktan bir kurt uluyor. Çantanızdaki yetersiz malzemelere bakıyorsunuz ve gücün gizemli bir şekilde tükenmesinden önceki günleri diliyorsunuz. Daha ne kadar hayatta kalacaksın?

Wired dergisinin "bütün bir türün zirvesi" olarak adlandırdığı yenilikçi keşif-hayatta kalma deneyimi THE LONG DARK'a hoş geldiniz.Long Dark, jeomanyetik bir felaketin ardından tek başına oyuncuları geniş ve donmuş bir doğayı keşfederken kendileri için düşünmeye zorlayan, düşünceli, keşif-hayatta kalma deneyimidir. Zombiler yok - sadece siz, soğuk ve Tabiat Ana'nın toplayabileceği tüm tehditler.The Long Dark'ın epizodik hikaye modu WINTERMUTE, Birinci Sezonunu oluşturan beş bölümden ikisini içerir. Redux Güncellemesinin bir parçası olarak her iki bölüm de Aralık 2018'de tamamen elden geçirildi: yeni görev yapısı, hikaye ritimleri, diyaloglar, animasyonlar vb.

BİRİNCİ BÖLÜM - "GİTMEYİN"
Bush pilotu Will Mackenzie (oyuncu karakteri) ve Dr. Astrid Greenwood, uçakları gökyüzünde gizemli bir ışık parıltısının ardından Kuzey Kanada vahşi doğasının derinliklerine düştükten sonra ayrılır. Umutsuzca Astrid'i ararken hayatta kalmak için mücadele eden Mackenzie, küçük Milton kasabasına rastlar ve burada bu sessiz kıyametin kapsamını anlamaya başlar.

BÖLÜM İKİNCİ BÖLÜM - "LUMINANCE FUGUE"
Mackenzie'nin Astrid'i arayışı, onu vahşi Kış vahşi doğasının derinliklerine götürür. Gizemli bir tuzakçı Astrid'i bulmanın anahtarı olabilir, ama ona güvenilebilir mi?

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM - "KOLAY YOLLAR"
Milton'daki olayların ardından esrarengiz bir yabancı, Dr. Astrid Greenwood'u (oyuncu karakteri) ölümün eşiğinden kurtarır. Pleasant Valley'in kar fırtınasıyla karşı karşıya kalan Astrid, karşılaştığı hayatta kalanlara dayanmak için bir doktor olarak tüm becerilerini ortaya koymalıdır. Ama Mackenzie'yi bulup onları Perseverance Mills'e götüren gizeme yaklaşacak mı?
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal