Gönderen Konu: THE PERSISTENCE-CODEX  (Okunma sayısı 312 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE PERSISTENCE-CODEX
« : 21 Mayıs 2020, 14:18:44 »Tür       : Action, Adventure, Indie
Platform: PC
Boyut    : 2.75 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8.1
Processor: Intel i5 4570
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750ti
Storage: 5 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel i7 4770
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce GTX 1060
Storage: 5 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Sebat, güvenlik görevlisi Zimri Elder'ın bir klonu olan, korkunç ve öldürücü sapmalarla istila edilen kıyamet dolu bir derin uzay kolonisi yıldız gemisinde hayatta kalmaya zorlar. Son kurtulan sensin. Senin görevin? Gemiye işlevselliği geri getirin ve bir şekilde Dünya'ya geri dönün.

Ölüm sadece başlangıç

Yıldız gemisini kurtarma yolunda duran tek şey, geminin arızalı klon yazıcısı tarafından sürekli olarak yenilenen bir dizi klon baskılı canavarlıktır. Bu düşmanlarla herhangi bir karşılaşmanın ölümcül olduğu kanıtlanırsa, Zimri’nin bilinci yeni bir ev sahibi kuruluşa yüklenir ve bir sonraki denemeye hazır hale gelir.
Sürekli değişen bir labirent

Koloni yıldız gemisi, kendi iç mimarisini değiştirebilen kendi kendini yapılandıran bir makro yapıya sahiptir - ve felaket arızalarından dolayı, tam olarak ne olacak. Yeni bir klonlanmış gövdede uyanma veya güverteler arasında ışınlanma üzerine, yıldız gemisinin düzeni her seferinde değişecektir. The Persistence'a yapılan her keşif, toplama ve yükseltme için farklı öğeler ve ekipmanlarla benzersiz olacak.
Geliştirin, yükseltin ve artırın

26. yüzyılın teknolojisi, karanlık madde teknolojisinin genetik olarak arttırılmasına ve manipülasyonuna izin verir. Zimri'nin DNA'sını sağlık, sertlik ve savunma yeteneklerini geliştirmek için yeniden sonuçlandırın, hatta her birinin kendine özgü yeteneklerine sahip klonlanmış mürettebat gövdeleri oluşturmak için mürettebat DNA'sını hasat edin.
Kaynakları keşfedin, kaçının, savaşın ve kaynakları toplayın

Mutasyon geçiren kalabalık, Zimri uzvunu uzuvdan yırtmayı iki kez düşünmez. Ortamdan kaçınmak veya onları atmaya çalışmak için taktiksel avantaj elde etmek, saplamak ve kazanmak için kullanın. Geminin güvertelerini keşfedin ve karanlık ve dehşet verici derinliklere doğru yolculukta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için kaynaklar, silahlar ve takım elbise özelleştirmeleri toplayın.
Asimetrik Çok Oyunculu

IOS veya Android çalıştıran bir telefonu veya tableti, geminin mühendislik sistemi olan 'Solex'in kontrolünü ele geçirmek üzere 2 oyuncuya kadar oyuna bağlayın. Bağlandıktan sonra, yaratıkları cezbetme, kapıları açma ve geminin iç güvenlik savunmalarını devre dışı bırakma yetenekleri de dahil olmak üzere gemi sistemlerini gerçek zamanlı olarak kontrol edebilecekler.
Asimetrik Multiplayer'ın çalışması için IOS veya Android uyumlu cihaz ve "The Persistence" uygulaması gerekir. Veri ücretleri uygulanabilir.

VR Kulaklık desteği

Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ve WMR kulaklıklarla uyumludur. VR ve VR olmayan oynatma için özel kontrol ayarları ve konfor seçenekleri sunar. (Hareket kontrolleri desteklenmez).
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal