Gönderen Konu: THE SORROWVIRUS A FACELESS SHORT STORY-HOODLUM  (Okunma sayısı 708 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE SORROWVIRUS A FACELESS SHORT STORY-HOODLUM
« : 01 Haziran 2020, 15:12:25 »Tür       : Adventure, Casual, Indie
Platform: PC
Boyut    : 9.47 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel® Core™ i5-6600k / AMD Ryzen™ 5 1500X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 570 or better
Additional Notes ↓ : Please help us to provide a more accurate minimum system requirements by sharing your specs in the Community Hub.
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


"Tekrar tekrar ve tekrar ... Asla bitmeyecek."

ÖNCÜL:
Sorrowvirüs, çok genç yaşlardan itibaren çok sayıda rahatsızlık, kanser ve hastalık ile kaplanmış olan Wyatt Heyll adlı genç bir adamın hikayesidir. Ölümün eşiğinde, ailesi ona Sorrowvirüs olarak bilinen ve insan ruhunu kirleten paranormal bir madde verdi; öldüklerinde öbür dünyaya geçmesini engeller. Bu onların iyileşme ve nihayetinde hayata dönebilecekleri Araf'a düşmelerine neden olur. Bununla birlikte, Wyatt her hayata döndüğünde, kanser ve hastalıkları eskisinden daha hızlı geri döner. Wyatt’ın ebeveynleri, Purgatory'de bulunan ve onu bir kez ve herkes için iyileştirebilecek organik parçacıklar üzerinde araştırma yaparken tekrar tekrar ölmeye devam etmesine izin veriyor.

Wyatt, birçok kez öldü, sadece bırakmak istiyor; hem zihni hem de ruhu paramparça oldu. Amacınız Wyatt'ı sonsuz işkenceden kurtarmaktır. Görünen dört sonla, sadece bir son gerçek sondur, Wyatt'ın kendini özgür bırakmasına yardım etmeye çalışır mısın?

Sorrowvirüs: Meçhul Kısa Öykü, bir oyunda yaklaşık 45-60 dakika süren küçük bir tek kişilik kampanyadır.

ÖZELLİKLERİ:
Meçhul: Sorrowvirüs, David Denyer tarafından orijinal bir OST içerir ve beraberinde John Pata'nın ses tasarımı eşlik eder.
Her oyun örneği, gerçek sonu bulmanıza ve Faceless'ın arkasındaki hikayenin daha fazlasını keşfetmenize yardımcı olacak farklı diyalog, notlar ve olaylarla sonuçlanacak. Bununla birlikte, her bir örnek, Wyatt'ın akıl sağlığını da azaltarak, ortamdaki tehditlerin sayısını artırır.
Yaklaşan çok oyunculu oyun Faceless'dan elementler çıkarıldı, bu da kısmen sahipsiz Wakeland City'nin manzarası hakkında bir fikir veriyor.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal