Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: THE WIND ROAD-HOODLUM  (Okunma sayısı 83 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1208
    • Profili Görüntüle
THE WIND ROAD-HOODLUM
« : 12 Temmuz 2020, 00:26:22 »Tür       : Action, Adventure, Indie, RPG/b]
Platform: PC
Boyut    : 27.1 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 x64 Windows 10 x64
Processor: Intel Core i5 4590
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760
Storage: 40 GB available space
Additional Notes ↓ :
Recommended:

OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core i7 6700
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970
Storage: 40 GB available space
Additional Notes ↓ :


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


"Rüzgar Yolu" kurgusal bir dönemin arka plan altında antik İpek Yolu dayalı bir dövüş sanatları dünya inşa ARPG gerçek zamanlı bir savaş oyunu.

Gri Kurt Barbarları İpek Yolu'nu yüz yıldır işgal etti! Şimdi on binlerce sıradan insanın güvenliğini tehdit eden Longyou'nun önemli bölgesini ele geçirmek amacıyla Shazhou'ya asker gönderdiler.

Şu anda, Büyük Karma Kutsal Yazı ortaya çıkıyor ve Shazhou'nun ve hatta tüm Longyou ticaret yolunun kaderini tersine çevirmenin anahtarı haline geliyor. Barbarlar, keşişlerin (Kutsal Kitap Eskortları) Kutsal Yazıları İmparatorluk Mahkemesine göndermelerini kesinlikle engellerken, Jianghu'daki Kutsal Yazı'nın sırrını belirleyen tüm güçler de harekete geçer. Karakterin görevi aslen iyi mezheplerin keşişlere görevlerinde eşlik etmelerine yardımcı olmaktır. Ancak, on gün içinde çeşitli yollar ve aksilikler yaşadıktan sonra Kutsal Yazıların sırrını tesadüfen ortaya çıkarır!

Son olarak, kader seçiminde, karakter görevi üstlenmeli ve gerçek bir kahraman haline gelmeli ve dünyanın kaosunu durdurmak için ilk adımı atıyor…
GERÇEK ZAMANLI BİR MÜCADELE TATİL OYUNU ARPG OYUNU olarak, ÇOK OYUNU SAVAŞ. ÇEŞİTLİ ELEMANLAR ROL'UN SAVAŞ RİTMİNİ BELİRLEYİN.
———— [Temel Durum] ————
[Sağlık]: Karakterin sağlığı, savaşta hayatta kalma süresini belirler. "İç Qi Yöntemi yetiştirerek ve ilaç alarak büyür."
[Qi]: Dahili Hareketleri (QER becerileri) kullanmak için gereken karakterin Qi değeri. "İç Qi Yöntemi yetiştirerek ve ilaç alarak büyür."
[Dayanıklılık]: Karakterin dayanıklılığının değeri, Sprint, Roll ve Block sıklığını belirler. "İç Qi Yöntemi geliştirerek ve ilaç alarak büyür."
[Öfke]: Karakterin öfkesinin değeri, saldırıya uğradığında toplanır. Öfke belli bir miktara ulaştığında, düşmanın savunmasını bozan hızlı bir hamle yapabilir. (Arkadaki silahlara dayanarak.)
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13