Gönderen Konu: TIDAL TRIBE LAND OF GODS-PLAZA  (Okunma sayısı 369 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
TIDAL TRIBE LAND OF GODS-PLAZA
« : 17 Nisan 2020, 22:40:26 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 929 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 or greater
Processor: 2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GT 240
Storage: 600 MB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Terraforming, Su ve Tarım hakkında rahatlatıcı bir Tanrı Oyunu

Klasik tanrı oyun modasında, Gelgit Kabilesi size araziyi şekillendirme gücü verir. Gölleri ve nehirleri inşa etmek için aynı suyu kullanırken, çöl arazisini canlı bir ağaç ve çalı ormanına dönüştürerek köylerinizi dalgalardan ve sellerden korumak için araziyi kaldırın ve indirin.

Ve bu ağaçlar başarınızın anahtarıdır: halkınızın ihtiyaçlarını karşılamasına ve köyünü zenginleştirmesine izin vermek için her türden yeterli bitki sağlayın. Oh, ve bu ağaçlara giden yolların bir düzine gölün ve dağın etrafından geçmediğinden emin olun. Onlara ulaşmak zaman alırsa, tüm bu plantasyonlara sahip olmanın bir anlamı yoktur. Ancak bina yapmakla meşgul değilseniz, sadece rahatlayabilirsiniz. İnsanlarınızın ne tür bir maskaralık yaptığını izleyin. Sağladığınız araziye ve toplum istatistiklerine bağlı olarak, fabrikalar kurmaya bile başlayabilirler. Veya suçlu olun. Belki de savaş. Ya da bir devrimde her şeyi tekrar yak.

ÖZELLİKLERİ
5 ana görev, çeşitli yan görevler, parkour haritaları (terraforming dahil), mini oyunlar, hazine haritaları, fotoğraf görevleri ve diğer sürprizlerle hikaye modu. Oh, ve farklı sonlar. Ancak dünyayı şekillendirir, hikayenin hangi yolu izleyeceğine karar verirsiniz.
Genellikle sulama kanallarınızı inşa ettiğiniz, tarım arazilerini şekillendirdiğiniz, yollar inşa ettiğiniz ve belki de bazı meyveleri kendiniz topladığınız rahatlatıcı bir oyun.
Ücretsiz Oyun ve Mücadele modu (tamam, biraz daha az rahatlatıcı).
Tamamen dinamik dünyalar: şekillendirilebilir arazi, söz konusu araziden akan dalgalar (ve muhtemelen aşındıran), araziye ve suya bağlı olarak büyüyen bitki örtüsü, genişleyen ve daralan köyler.
NPC AI diğerleri arasında: meyve toplamak, ihtiyaçlarını karşılamak, boş zamanlarını harcamak, aynı zamanda (gerekirse, seviyeye ve nasıl oynadığınıza bağlı olarak): hayatta kalmak için çalmak, hırsızlara karşı plantasyonlarını korumak, savaşmak, savaşmak ...
Dört saatten fazla orijinal müzik.
Tamamen bir kişi tarafından yaratılmıştır.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal