Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: TRANSPORT FEVER 2 V29372-PLAZA  (Okunma sayısı 102 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1208
    • Profili Görüntüle
TRANSPORT FEVER 2 V29372-PLAZA
« : 23 Haziran 2020, 09:41:23 »Tür       : Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 16.9 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8 or 10 (64-bit)
Processor: Intel i5-2300 or AMD FX-6300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7850, 2 GB VRAM


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Klasik ulaşım simülasyonu türü Transport Fever 2 ile yeni bir altın standarda sahiptir. Kara, su ve havada ulaşım yollarında dolaşarak yepyeni bir dünyayı keşfedin. İlerleme ve refah yollarını bulabilir!

İhtiyaç duyduğu ulaşım altyapısını dünyaya sunun ve özel yapım taşımacılık hizmetleriyle servet kazanın. Trenlerinizin raylar üzerinde koşmasını, otobüslerinizin ve kamyonlarınızın yol boyunca gök gürültüsünü, gemilerinizin suyun içinden geçmesini ve uçaklarınızın gökyüzünden süzülmesini izleyin. İnsanları işe ya da oyun oynamaya götürün ve şehirlerin büyümesi ve gelişmesinin nedeni olun. Ekonomiyi yönlendirmek için hammadde ve ürünler sunun. 1850'den günümüze kadar en büyük lojistik zorlukları deneyimleyin ve dünyanın başka hiçbir yerinde rakipsiz bir nakliye imparatorluğu kurun!

Ücretsiz oyun çok çeşitli yaratıcı olanaklar sunarken, kampanya modu üç kıtada taşımacılık tarihini yeniden yazıyor. Transport Fever 2, Avrupa, Amerika ve Asya'dan 200'den fazla araç seçeneği sunmakta olup, ayrıntılı olarak modellenmiştir; oyun içi harita düzenleyici ile üç farklı iklim bölgesinden yeniden manzaralar oluşturabilirsiniz. Son olarak, gerçekçi taşıma ve ekonomi simülatörü, kapsamlı modlama desteği ile birlikte oyun deneyimini tamamlıyor.
Dünyayı Aç
Demiryollarınızı, karayolu taşıtlarınızı, uçaklarınızı ve gemilerinizi dev bir oyun dünyası bekliyor. Sezgisel interaktif ray yapım araçları ve istasyonlar için modüler bir inşaat sistemi, ulaşım imparatorluğunuzu kurmanızı ve genişletmenizi kolaylaştırır; ve çok çeşitli yapılandırma seçenekleri sayesinde, her ücretsiz oyun oyunu tamamen farklı stratejilerin başarıya yol açabileceği yeni bir meydan okuma sağlar.

Taşıma Geçmişini Yaz
Farklı zaman periyotlarında belirlenen ve üç ayrı kıtada yer alan üç tarihi kampanya sizi farklı hedeflerle zorlayacaktır… Tüm görevleri tamamlamak için sadece ulaşım patronları başarabilir! Seslendirme ve kesme ekranları hikayeyi zenginleştirir ve heyecan verici bir oyun deneyimine katkıda bulunur ve ücretsiz oyun modu bile kilidini açmak için farklı başarılarla sizi zorlar.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13