Gönderen Konu: UNITY OF COMMAND II V-E DAY-CODEX  (Okunma sayısı 253 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
UNITY OF COMMAND II V-E DAY-CODEX
« : 08 Mayıs 2020, 18:29:30 »Tür       : Indie, Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 1.12 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit / Windows® 10 64-bit
Processor: Dual core processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.3+ supporting GPU with 1GB VRAM
Storage: 5 GB available space
Additional Notes ↓ : Optimized for Low settings / 30FPS @ 720p. Legacy AMD Radeon graphics cards, older than and including the Radeon Rx 200 series, may work but are not officially supported.
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows® 10 64-bit
Processor: 6th Generation Intel® Core™ i5 Processor or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 970 or AMD equivalent
Storage: 5 GB available space
Additional Notes ↓ : Optimized for High settings / 60FPS @ 1080p


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Yepyeni ısmarlama bir 3D motor üzerine inşa edilen oyun, Unity of Command’ın imzalı sanat tarzını koruyor ve son derece parlak akışkan bir oyun sunuyor. Kolayca erişilebilir ancak ustalaşması zor olan Unity of Command II, 2011 yılından bu yana acemi oyuncuları savaşla sertleştirilmiş grognards haline getiren kült klasiğinin merakla beklenen devamıdır.

Komuta II Birliği, İkinci Dünya Savaşı sırasında Batı Müttefiklerinin komutasını almanıza izin verir. Ordunuzun bölümlerini, tedarik ve lojistiklerini yöneteceksiniz. Birlik Komutanlığı'nda ilk defa Savaş Sisi ile karşılaşacaksınız. Düşman askerlerini ele geçirerek ve düşman birliği pozisyonlarında istihbarat toplamak için keşifler yaparak bilinmeyeni ortaya çıkarın. Düşman panzerler, birimlerinizin toplayıcılarını ele geçirmeye çalışacak - yeniden gruplandır ve geri adım at!

ANA ÖZELLİKLER
Dinamik Kampanya - İki oyunun birbirine benzemediği bir dallanma kampanyasıyla İkinci Dünya Savaşı'nın tarihini yeniden yazın.
Karargah - Bu yeni özellik, ordu karargahını haritaya yerleştirir; buradan ünite yeniden organizasyonunu, köprülemesini ve tedarikini yönetirsiniz. Karargâh sadece kayıp ünite gücünün güçlendirilmesi ve geri kazanılması için değil, aynı zamanda Acil Durum Kaynağı, HQ kamyonları kullanan motorlaştırma üniteleri ve daha birçok özel yetenekleri devreye sokabiliyor.
Tiyatro Varlıkları - Orijinal oyunun bu özelliği, Birlik Komutanlığı II'de büyük ölçüde genişletilmiştir. Altyapıyı sabote ederek düşman hatlarının ardına zarar verin. Hava tedarik varlıklarını kullanarak uçağınıza havadan keşif yapmasını, yıkıcı bombalama operasyonları yapmasını veya düşman hatlarının arkasındaki birimleri sürdürmesini isteyin.
Bonus Hedefler - İsteğe bağlı tarih değiştiren “ne olur” hedeflerine katılın - Apenninler için acele etme ve kazmadan önce Alman savunmalarını parçalama fırsatı kazanın.
Savaş Sisi - Düşmanlarınızla başa çıkın - ama önce onları bulmanız gerekecek. Avcıları yakalayarak, KM'yi yükselterek ve düşman özel savunma işaretlerini ortaya çıkarmak için özel yeteneklerini kullanarak düşman konumlarını ortaya çıkarın.
Derin Operasyonlar - Komuta Birliği, imza özelliğini, tedarik hatlarını tanıtarak sıra tabanlı strateji oyunlarının dünyasını sonsuza dek değiştirdi. Düşman hatlarının, ciddi ikmal hatlarının ve düşman birimlerini kuşatmanın ötesine vurmayı planlarken lojistiğinize dikkat edin.
Erişilebilir Senaryo Editörü - Unity of Command II, Eksen tarafından deneyimlenebilecek çeşitli İkinci Dünya Savaşı savaşlarının yanı sıra, tam teşekküllü bir Müttefik kampanyasına sahiptir. Oyun, oyuncuların entegre Steam Atölyesi desteğini kullanarak yeni savaş alanları oluşturmasına ve paylaşmasına izin veren yerleşik bir senaryo editörü ile birlikte geliyor.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal