Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: VEGTERIA-PLAZA  (Okunma sayısı 112 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1237
    • Profili Görüntüle
VEGTERIA-PLAZA
« : 17 Temmuz 2020, 22:39:31 »Tür       : Indie, Simulation
Platform: PC
Boyut    : 4.58 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or later (64-Bit)
Processor: i5-3570 3.4 GHz 4 Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 770 2GB or higher
DirectX: Version 10
Storage: 8 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64-Bit)
Processor: Intel Core i5 6600K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 10
Storage: 8 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Doğduğunuz köyünde VEGTERIA'daki yolculuğunuza başlayın. Sonunda köye döndün ve babanın dükkanını yeniden açman gerekiyor.
Size sipariş ettiğiniz sebzeleri sağlayacak yerel bir sebze distribütörü ile çalışarak işe başlamanız gerekecektir. Daha sonra bir pikap arabası satın alarak çalışmanızı yükseltmeye başlamalı ve köyde sebze dağıtmak için kullanmalısınız. Burada duramazsınız, başarılı ve zengin olmak için çalışmanızı yükseltmeye devam etmeniz gerekir. Müşterilerinizin siparişlerini yerine getirmek için her zaman mağazanızda mal bulundurmanız gerektiğinden, sipariş ettiğiniz daha fazla miktarda sebzeyi işleyebilmek için mağazanız için yeni bir depolama alanı satın almanız gerekecektir.
O zaman kendinize bir arazi satın alma ve üzerinde ilk çiftliğinizi yaratma zamanı. daha sonra daha fazla mal üretmek ve yerel distribütörlerden kurtulmak ve kendi imparatorluğunuzu kurmaya başlamak için çiftliğinizi daha fazla genişletme ile yükseltebilirsiniz. Bunun için malların taşınması için büyük bir kamyon satın almanız gerekecektir.
dükkanınızı ve çiftliklerinizi yönetmeniz ve çalışmanın şimdiye kadarki en iyi sebze dükkanı olmasını sağlamanız gerekecektir. Bunu başarmak için, işinizin ekonomisini çok iyi, ne zaman sipariş vereceğinizi, ne kadar depolayacağınızı ve şimdi hangi sebze türlerini ekeceğinizi ve karşılaşılacak zorlukları ve yapılacak yükseltmeleri çok iyi halletmeniz gerekir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13