Gönderen Konu: WAKING-HOODLUM  (Okunma sayısı 348 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
WAKING-HOODLUM
« : 19 Haziran 2020, 10:16:07 »Tür       : Action, Indie
Platform: PC
Boyut    : 2.15 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 8 and up
Processor: i5 and up
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Dedicated video card is required
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: Integrated
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: i7 ~3 Ghz / Ryzen 7
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: Integrated


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Bir komanın karanlığında kilitli, rüya görüyorsun. Zihninizin girintilerinde sesler sizi eve çağırır, sizi ışığa ve ötesindeki boşluğa doğru çağırır. Ama bu senin zamanın değil.

Henüz değil.

Uyanma, üçüncü şahısların keşfini ve gerçek dünya meditasyonunu birleştiren benzersiz bir kişisel yansıtma ve hatırlama yolculuğudur. Uyanmak ve benzersiz bir bireysel deneyimi şekillendiren seçimler yapmak için zihninizin bükülmüş yollarını geçin. Yol boyunca, sevdiklerinizin anılarını çağırırken korkularınız ve arzularınızla yüzleşin ve sizi sonsuza kadar uyuyacak olanlarla savaşın.
ÖZELLİKLERİ
Gerçek bir meditatif deneyim - Uyanma, fantezi ve gerçeklik arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır ve sizi hem oyun içinde hem de dışarıda zihninizin derinliklerine götürür. Üçüncü şahıs keşfi, yansıma, duygu ve hafızanın kesişim noktasında yeni bir deneyim yaratmak için güdümlü meditasyon teknikleriyle birleşir.

Eşsiz bir kişisel yolculuk - Sevdiklerinizle çevrili entropinin güçleriyle savaşın. Uyanma sizden kendi deneyimlerinizi, korkularınızı ve arzularınızı çizmenizi ve uyanma yolculuğunuzda yanınızda getirmenizi ister. İşte rüyada anılarınız koruyucularınız, yoldaşlarınız ve silahlarınızdır.

Hayaller ve kabuslar dünyası - Mindscape hain bir yer, parçalanmış düşünceler ve paramparça düşünceler ve sersem bir labirenttir. Zihninizin prosedürle oluşturulmuş salonlarını keşfedin ve çarpıcı sinematik ihtişamla işlenmiş diğerlerinden farklı olarak bir rüya dünyasını deneyimleyin.

Hayatta kalmak için bir mücadele. Var olmak için bir savaş - Ölmek üzere olan zihninizde hapsolmuş bir seçenekle karşılaşırsınız: varlığınız için unutmaya veya savaşmaya verin. Waking’in eşsiz savaş sistemi, kendi kişisel korkularınızla yüzleşirken ve karanlığa karşı savaşınızda dünyanın kendi yönlerini çağırırken yeni bir meydan okuma türü sağlar. Anılarınızı ve irade gücünüzü kullanarak hayalinizin gizemini ortaya çıkarın ve uyanık dünyasına dönün.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal