Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: WARPLAN REPACK-UNLEASHED  (Okunma sayısı 100 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1342
    • Profili Görüntüle
WARPLAN REPACK-UNLEASHED
« : 16 Temmuz 2020, 22:32:02 »Tür       : Indie, Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 142 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 8.1, Windows 10 (64 bit only)
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
DirectX: Version 9.0c
Storage: 414 MB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

WarPlan inanılmaz derecede doğru bir İkinci Dünya Savaşı simülasyon motorudur. 50 yıllık II. Dünya Savaşı tahta savaşının en iyilerini bir araya getiren gerçekçilik ve oynanabilirlik dengesidir. Motor esnekliği ve veritabanı sayesinde yeniden oluşturulmuş bir İkinci Dünya Savaşı'nı her ayrıntıyla oynayın.

Geliştirici Kraken Studios, kullanımı kolay, kazanması zor oyunlara önem veriyor. WarPlan, mikro yönetimi mümkün olduğunca azaltmak için en iyi arayüzlerden birini kullanıyor, böylece oyuncular oynamaya ve düşünmeye odaklanabiliyorlar.

TERAZİ

Oyunun ölçeği, bir Peters harita ölçeği (gerçek mesafeleri daha iyi temsil eder) kullanarak, altı farklı başına 30 mil / 50 km'lik bir haritada 70 farklı potansiyel ülkeyi kapsayan devasa bir boyuttadır. Kara ölçeği 15k - 60k erkek, hava ölçeği 300-400 uçak ve deniz ölçeği 2 sermaye gemisi + destek gemisidir.

SAVAŞ SİSTEMİ

Savaş, Karada, birden fazla hamle ve saldırı taktiklerine izin veren operasyon noktalarına dayanan çoklu eksenli saldırı ile ön cephede atılımlara izin veren Havada, seçilen hedeflere saldırabileceğiniz ve kara saldırılarını otomatik olarak destekleyebileceğiniz Denizde ve filo ve akıncı modlarının olduğu Denizde gerçekleşir. tespiti etkiler. Gece aksiyonu, Yüzey, Sub ve Taşıyıcı savaşları mevcuttur. Düşman hareketini kısıtlamak için kontrol bölgesini kullanın.

15 farklı nitelikte 20 farklı ünite, 17 farklı teknolojik gelişme, 5 farklı uzmanlık. Her ülkenin kendi özellikleri olan kendi birimleri vardır. Ayrıca, birimler aşağıdakilerden etkilenebilir: Arıza - Kara birimleri bölünebilir veya yeniden düzenlenebilir, birlikler bölünmeyi ayırabilir, ordular bölünebilir, Oluşum - Küçük oluşumlar daha büyük gruplara ayrılabilir, Generaller - Her oyuncunun kendi generallerini etkileyen savaş, mobil saldırı ve geri çekilme, Destek havuzu Birimleri - 11 farklı destek türü. Deniz birimleri filolarda birikir. 1 kara, 1 hava, altıda 1 filo. Kara birimleri uzmanlık kapasitesine sahiptir. Bu, ekipman, elit eğitimli birimler veya ekipman ekidir. Gelişmelerle birlikte, 120 farklı kara birimi konfigürasyonuna izin verir.

ÜLKE YÖNETİMİ

Üretim petrol, insan gücü, lojistik, stratejik kaynaklar, ticaret anlaşmaları, konvoy bölgeleri dikkate alır. Sistem 17 farklı ilerlemeye izin verir ve her birim en az 2 ilerleme seçeneğine sahiptir. 47 farklı birim yapılandırmanız olabilir. Tedarik sistemi şehirlere, demiryollarına, limanlara, merkezlere ve demiryollarına olan mesafeye dayanmaktadır. Tedarik sistemi Kuzey Afrika Kampanyasını daha doğru bir şekilde temsil etmektedir. Diplomatik açıdan, oyuncular savaş ilan edebilir, etkileyebilir, bir darbe girişiminde bulunabilir veya teslim olabilir. Her ülkenin sadakat puanı ve giriş seviyesi vardır. Oyun içi eylemler, çeşitli ülkelerin giriş ve sadakatini değiştirebilir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal