Gönderen Konu: WILDFIRE-GOG  (Okunma sayısı 558 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
WILDFIRE-GOG
« : 30 Mayıs 2020, 23:51:00 »Tür       : Indie
Platform: PC
Boyut    : 341 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-2300 / AMD FX-4350
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DX10 Adapter with 512 MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 310 MB available space
Additional Notes ↓ : 4GB of RAM is required for integrated graphics cards


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Her şeyin yantığı bu gizli oyunda elementlere hakim ol. Bu yaramaz 2D gizli oyunda batıl düşmanları zedelemek için ateşleri başlatmak, suyu dondurmak ve dünyayı hareket ettirmek için temel güçlerinizi kullanın. Evinizi geri alın ve yol boyunca esir köylüleri kurtarın; size yardım etmek ve düşmanlarınıza zarar vermek için çevreyi manipüle etmek.
HİKAYE
Büyü dışında her şeyin öldüğü bir dünyada, temel gücünüzden korkan kötü güçler tarafından bir cadı olarak adlandırıldınız. Sizi yemyeşil ormanlardan, derin mağaralardan ve donmuş dağların üzerinden avlarken Arch Düşesi'nin batıl ordularını zekice yenin. Diğer köylülerinizi esaretten bulup serbest bırakın, ardından evinizi geri kazanmak için onları güvenliğe yönlendirin.
ANA ÖZELLİKLER
Ortamınızı Değiştirin. Dünyayı alevlendirmek için ateş toplarını kullanın, geçilmez gölleri geçmek için suyu dondurun veya düşmanlarınızı buzda tuzağa düşürün ve gizlemek için ot yetiştirmek veya tırmanmak için sarmaşıklar dünyayı hareket ettirin.
Elementlerde ustalaşın. Elemanlarla bağlantınız büyüdükçe yeni yetenekler öğreneceksiniz, ancak dikkat edin; ateş yayılır ve yolundaki her şeyi tüketir - siz de dahil!
Düşmanlarını Altından Kaz. Kaçarken ve sizi avlamak için birlikte çalışan akıllı düşman Arch Arch Duchess'in güçlerini kullanarak avantajınızı kullanın.
Dünyayı Yak ... Bir Arkadaşıyla. Yalnız oynayın veya bir arkadaşınızın size katılmasını sağlayın, temel güçlerinizi birlikte kullanın ve Wildfire’ın yoğun, sistemik ortamında yeni yollar yaratın.
Lütfen Dikkat: İşbirliği oynamak için en az 1 gamepad gereklidir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal