Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: WOLFENSTEIN II THE NEW COLOSSUS DIGITAL DELUXE EDITION-GOG  (Okunma sayısı 151 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1342
    • Profili GörüntüleTür       : Action
Platform: PC
Boyut    : 59.9 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
Processor: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 or Intel Core i5-3570/i7-3770
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 770 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB or better
Storage: 55 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Win7, 8.1, or 10 64-Bit
Processor: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X or Intel Core i7-4770
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB/AMD Radeon RX 470 4GB or better
Storage: 55 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Wolfenstein® II: The New Colossus ™, ödüllü MachineGames stüdyosu tarafından geliştirilen eleştirmenlerce beğenilen Wolfenstein®: The New Order ™ 'ın merakla beklenen devamıdır.

Sektör lideri id Tech® 6 tarafından hayata geçirilen heyecan verici bir macera olan Wolfenstein® II, oyuncuları kalan en cesur direniş liderlerini işe alma göreviyle Nazi kontrolündeki Amerika'ya gönderiyor. Bu kusursuz birinci şahıs nişancı oyununda Nazilerle ikonik Amerikan lokasyonlarında savaşın, bir silah cephaneliğini donatın ve Nazi askerlerinin lejyonları arasında yolunuzu patlatmak için yeni yetenekler ortaya çıkarın.

HİKAYE:
Amerika, 1961. Nazi General Deathshead'e suikastiniz kısa ömürlü bir zaferdi. Düşüşe rağmen, Naziler dünya üzerindeki baskılarını sürdürüyor. Siz BJ Blazkowicz, namı diğer "Terror-Billy" direnişin üyesi, Nazi imparatorluğunun belası ve insanlığın özgürlük için son umudusunuz. Eyalete dönmek, görünen her Nazi'yi öldürmek ve ikinci Amerikan Devrimi'ni ateşlemek için cesaret, silah ve cesaret sadece sizde var.

ANA ÖZELLİKLER:
MİSYON: NAZİLERDEN ÖZGÜRLÜK AMERİKA
Amerikan topraklarında Nazi savaş makinesiyle savaşırken kalp atışlarınızı hızlandıracak bir yolculuğa çıkın. BJ Blazkowicz olarak, Nazi işgalini devirmek için direniş cepleri toplarken ailenizi ve arkadaşlarınızı koruyun, yeni ittifaklar kurun ve sorunlu geçmişinizin şeytanlarıyla yüzleşin.

İNSANLAR: DİRENİŞİ RALLİ
Seriye yeni bir kişilik düzeyi getiren unutulmaz karakterler tarafından hayata geçirilen bir dünyaya kendinizi bırakın. Arkadaşlarınız ve Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus veya Wyatt gibi diğer özgürlük savaşçılarıyla yeniden bir araya gelin ve kötü Frau Engel ve Nazi ordusuna karşı koyarken Horton ve Grace gibi yeni karakterlerle arkadaş olun.

ARSENAL: SİLAHLARI VE GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNİ KULLANIN
Nazileri, düşmanları parçalayabilen çok amaçlı, yüksek yoğunluklu bir lazer silahı olan Laserkraftwerk veya düşman gruplarını harap edebilecek hızlı ateş eden, gazla çalışan bir el bombası fırlatıcı olan Dieselkraftwerk gibi yüksek teknoloji silahlarla parçalara ayırın. veya gelişmiş tabancalar, hafif makineli tüfekler ve baltalarla yakından ve kişiselleşin. Biraz daha çok yönlülüğe ihtiyacınız olduğunda, en sevdiğiniz silahları yükseltin ve iki kez kullanın!

PLAN: HER NAZI YOLUNUZDAN ÖLDÜR
Herkesin en sevdiği eğlence! Nazileri yeni ve aşırı şiddet içeren yollarla yok ederken içinizdeki savaş kahramanınızı serbest bırakın. Fütüristik silahları kilitleyip yükleyin ve Amerika'yı kurtarmak için savaşırken BJ’nin yeni yeteneklerini keşfedin. Oyun tarzınız ne olursa olsun, Nazileri bıçaklamanın, vurmanın ve öldürmenin yepyeni yollarını keşfedin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal