Gönderen Konu: YOU AND ME AND HER A LOVE STORY-DARKSIDERS  (Okunma sayısı 333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
YOU AND ME AND HER A LOVE STORY-DARKSIDERS
« : 28 Mayıs 2020, 11:22:52 »Tür       : Adventure
Platform: PC
Boyut    : 2.57 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7
Processor: Core i3 or similar
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512MB VRAM, PixelShader4.0
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: XAudio2 supported
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: Core i5
Memory: 4 MB RAM
Graphics: 512MB VRAM, PixelShader4.0
DirectX: Version 11
Storage: 4 MB available space
Sound Card: XAudio2 supported


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Biçimin sınırlarını benzersiz ve çarpıcı bir şekilde zorlayan görsel bir roman olan YOU ve ME ve HER: Bir Aşk Hikayesi'ne inanılması gerekiyor. Shinichi, sınıfın Aoi'yi aşmasına yardım etmeye karar verdiğinde, okulun en popüler kızı Miyuki'nin yardımını ister. Fakat romantizm resme girdiğinde, üçgen kararsız hale gelir ve gelecek belirsizleşir. Tsuji Santa'dan muhteşem sanat eseri ve orijinal Japon VA kadrosunun tam sesiyle SİZ ve BEN ve HERKESİN asla unutmayacağınız bir aşk hikayesi olmasını sağlayın.

HİKAYE
Hayat bir merdiven gibidir. Sadece tırmanmaya devam etmelisin. Aksi takdirde, üzerine düşünmeye başlarsanız, bir sonraki adımı atmakta zorlanırsınız.

Shinichi sessiz bir hayat sürmekten başka bir şey istemez. Bir zamanlar okuldaki en popüler kız olan Miyuki ile yakın arkadaş olmasına rağmen, normalliğe olan isteği artık onları sınıf arkadaşlarından daha fazla bir şey olmaktan alıkoyuyor.

Bununla birlikte, bir gün çatıda, sınıf garipliği olan Aoi aniden onu öpmeye çalıştığında değişir. Miyuki tam zamanında onu durdurmak için ortaya çıkar, ancak daha sonra Shinichi, bu arkadaşsız kızın gözlerine biraz ışık getirme isteğini hisseder. Miyuki’nin yardımını ister ve böylece bir üçlü doğar.

Günler geçiyor ve yavaş yavaş Aoi arkadaş olmanın ne demek olduğunu öğreniyor. Ama aynı zamanda, Miyuki’nin kalbinde uzun süre uyuyan duyular uyanıyor. Onunla Shinichi arasındaki mesafe küçüldükçe, zor kazanılan tahviller üç pay yıpranmaya başlar.

Miyuki veya Aoi - zamanı geldiğinde, Shinichi hangisini seçecek?

OYUN AÇIKLAMASI
SİZ ve BEN ve HER: Bir Aşk Hikayesi, beğenilen geliştirici Nitro + 'dan çok yollu görsel bir roman. Tam İngilizce metinle hareket eden güzel sanat eserleri, müzik ve Japonca ses özelliklerine sahiptir. Anlatıdaki kilit noktalarda kararlar vererek hikayeyi yönetin. Karar sizin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal