Gönderen Konu: ZOMBIE ARMY 4 DEAD WAR-EMPRESS + CRACKFIX  (Okunma sayısı 1700 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
ZOMBIE ARMY 4 DEAD WAR-EMPRESS + CRACKFIX
« : 12 Aralık 2020, 21:42:18 »Tür       : Shooter, Single Player, Multiplayer
Platform: PC
Boyut    : 56.8 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS Windows 10 64-bit / Windows 7 64-bit*
CPU Intel Core i3-6100 4 Cores / ~3.7GHz (or AMD similar)
Memory 4 GB RAM
GPU Nvidia GTX 1030 2GB (or AMD similar)
Storage 50 GB
*Windows 7 64-bit version 7601 supported only via the Vulkan launcher option.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Sniper Elite 4'ün yapımcılarının hazırladığı bu tüyler ürpertici nişancı oyununda Hitler'in orduları daha fazlası için geri dönüyor! Ölümsüz Armageddon'dan insanlığı kurtarmak için savaşırken, 1940'ların Avrupa'sında tiksindirici esrarengiz düşmanlar, destansı silahlar ve üzücü yeni bir mücadele 1-4 oyuncuyu bekliyor!

Şok Edici Yeni Kampanya
Direniş Zombie Hitler'i yendi ve onu cehenneme attı - ama ölüler bir kez daha eskisinden daha büyük bir açlıkla yükseliyor!
Zombi Ordusu Üçlemesinin alternatif tarihine devasa yeni seviyelerde devam edin ve Survivor Tugayı'nı İtalya ve ötesine taşıyan uğursuz bir planı ortaya çıkarın!
Ceset dolu kanallarda karanlığın güçleriyle savaşın, bir Zombi Hayvanat Bahçesi'nde hayatta kalın ve daha önce hiç kimsenin bulunmadığı karanlık, anlaşılmaz yerlere yolculuk yapın… ve hikayeyi anlatmak için yaşadı!

Ödüllü Silah Oyunu
Rebellion'ın Sniper Elite serisinde ün kazandığı türü belirleyen balistik deneyimini yaşayın ve onu lanetlilerin karmakarışık sürülerine karşı iyi bir şekilde kullanın!

Yükseltilmiş Öldürme Kameraları ve Parçalanma
X-Ray Kill Camera geri dönüyor! Röntgen filminde mermiler, bombalar ve daha fazlası kemik ve organları yok ederken korkunç ağır çekimde izleyin. Mermileriniz çürük bir ya da iki uzvu koparırken hayret edin ve ölüler GELİYOR TUTUN!

Derin İlerleme ve Özelleştirme
Sıralandıkça size uyan avcıyı inşa edin! Kendinize koruyucu bir melek mi takıyorsunuz? Takım arkadaşlarınıza zarar verin! Bu tareti çok mu beğendin? Neden yanınızda götürmüyorsunuz? Ardından yeni kıyafetlerin, duyguların ve alay hareketlerinin kilidini açarken tarzınızı yansıtın!

Katil Yakın Dövüş
Ölüler etrafınızı sardığında, gelişmiş yakın dövüşle savaşın! Kalabalıkların arasından sıyrılın, kafaları ezin ve yaşayan ölüleri korkunç alt etme hareketleriyle gönderin!

Destansı Silahlar
Silahlarınızı çalışma tezgahlarında yükseltmek için ateş, şimşek ve ilahi özün gücünden yararlanın ve ev yapımı cehennem yetiştiricileri yaratın! Yıldırım atan bir saldırı tüfeği mi? Alevli Süngülü bir tabanca mı? İnsanoğlunun son duruşuna her şey girer!

Canavar Kalabalıklar
Korkunç kapıcı lejyonları, büyük zırhlı seçkinler, korkunç gölge iblisleri, patlayıcı intihar generalleri ve bir dizi başka sürprizle savaşın! Bir ZOMBİ TANKI'nın etli fıçısına bakarken, kanepenin arkasında kalmayı dileyeceksin!
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

CRACKFIX INDIR
CRACKFIX GÜNCEL INDIR
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2021, 18:08:29 Gönderen: AlibrtcX »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal