Gönderen Konu: ARIZONA SUNSHINE VR-VREX  (Okunma sayısı 836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
ARIZONA SUNSHINE VR-VREX
« : 16 Temmuz 2020, 21:32:54 »Tür       : Action, Adventure, Indie
Platform: PC
Boyut    : 14.3 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 – 64 bit
Processor: Intel i5-4590 equivalent or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD equivalent or greater
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Additional Notes ↓ : VR Headset required, 2x USB 3.0 ports
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7 6700K equivalent or greater
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 980 / AMD equivalent or greater
DirectX: Version 12
Storage: 12 GB available space
Additional Notes ↓ : VR Headset required, 2x USB 3.0 ports


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


** Not: Bu oyun sadece VR deneyimi sunar ve bir VIVE veya Oculus kulaklık gerektirir **


ARIZONA SUNSHINE®
* Ücretsiz İki Elle, Eski Maden ve Undead Vadisi güncellemelerini içerir *

Sanal gerçeklik zombi kıyametiyle buluşuyor! Arizona Sunshine®, VR için özel olarak üretilen ve sizi ve kıyamet sonrası güneybatı Amerika'da zombiler tarafından istila edilen güneybatıya üç arkadaşınızı sokan birinci şahıs nişancıdır.

Radyoda bir insan sesi duyduğunuzda, umutlarınız artar - kıyamet sonrası Büyük Kanyon devletinin kabarık sıcağında hayatta kalanlar var! Hareket kontrollü silahlarınız ve yol boyunca bulduğunuz kıt cephane ve sarf malzemelerinden biraz daha fazlasıyla donanmış, hayatta kalanlar için umutsuz arayışınızda beyniniz için gelen zombi ordularında gezinmeniz gerekiyor.

Yalnızca VR için tasarlanan Arizona Sunshine® sizi bir zombi kıyametinin tam ortasına yerleştirir. Hayatta kalan arkadaşlarınızla tek başınıza hayatta kalın ya da güçlerinizi birleştirin, gerçek hareketlerle silahları kullanın ve VR'da kıyamet sonrası bir dünyayı özgürce keşfedin. Ölümsüzleri dinlendirmek hiç olmadığı kadar heyecan vericidir.

Co-op çok oyunculu: En fazla dört oyuncu için co-op kampanya modunda veya çok oyunculu Horde modunda bir arkadaşınızla güçlerinizi birleştirin. Ama dikkat edin, daha sıcak beyinler daha aç undead anlamına gelir.
Gerçek silah kullanımı: VR hareket denetleyicilerini kullanarak, 25'ten fazla silahı gerçek hareketlerle ele alın. Saldırıları tahmin edin, cephaneyi yönetin ve düşmanlarınızı ölümsüz parçalara patlatmak için manzaraları hedefleyin.
Tam boyutlu kampanya: Birlikte tam bir anlatım oluşturan ısırık boyutlu VR parçaları üzerine inşa edilen kampanya, kısa bir oturum için atlamanıza veya tüm sürüş için kalmanıza olanak tanır.
Serbest keşif: Hain kanyonlar ve derin, karanlık mayınlar da dahil olmak üzere bir dizi büyük güneybatı Amerikan ortamını keşfetmek için sınırlama olmaksızın dolaşın.
Sürükleyici zombi hayatta kalma: VR sayesinde çevreyi temizle, ölümsüz düşmanları yağmala ve cephane ve sarf malzemelerini hayatta kalma savaşında her zamankinden daha sürükleyici bir şekilde yönet.
Eşi görülmemiş VR gerçekçiliği: Intel® Core ™ i7 işlemci veya eşdeğeri ile güçlendirildiğinde Arizona Sunshine, zombi sakatlama, yıkılabilir ortamlar ve genel sinematik ve sürükleyici bir deneyim ile VR oyunlarına benzeri görülmemiş bir gerçekçilik getiriyor.
Sadece VR'de: Arizona Sunshine®, sadece VR için üretilmiş bir VR atıcıdır. Sanki gerçekten oradaymışsınız gibi zombi kıyametinin ortasına adım atın ve daha önce hiç olmadığı gibi ölümsüzleri ele geçirin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.
 İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal