Gönderen Konu: BLOCKHOOD VR-VREX  (Okunma sayısı 669 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
BLOCKHOOD VR-VREX
« : 17 Haziran 2020, 10:14:51 »Tür       : Indie, Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 509 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows XP, 7,8,10
Processor: 2GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 600 series or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Recommended:

OS: Windows XP, 7,8,10
Processor: 2GHz Quad Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 700 series or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


** Not: Bu oyun sadece VR deneyimi sunar ve bir VIVE veya Oculus kulaklık gerektirir **
Block’hood, şehirlerin ve içlerindeki benzersiz ekosistemlerin çeşitliliğini ve denemesini kutlayan bir mahalle inşa simülatörüdür. Tomurcuklanan şehir plancıları, benzersiz mahalleler düzenlemek ve birleştirmek ve tasarımlarının sonuçlarını keşfetmek için 200'den fazla yapı taşına erişebilecekler. Daha zengin mahalleler yaratmak için yeni bloklar, konfigürasyonlar ve kombinasyonların kilidini açmak için her zaman ek kaynaklara ihtiyaç duyulduğundan, oyun bir ekoloji ve anlayış hikayesine başlayacak. Tasarım süreci boyunca, oyuncuların her birimin kaynaklarının tükenmemesini ve etrafındaki tamamlayıcı birimler için bir yük haline gelmesini sağlayarak şehir bloklarının bozulmasından kaçınmaları gerekecektir.

Semtinizi Tasarlayın: Semtinizin gelişmesi için hangi Blokların gerekli olduğunu düşünün. 200'den fazla bloktan oluşan genişleyen bir kütüphane ile oluşturabileceğiniz sınırlar yoktur.

Kaynaklar Oluşturun: Oluşturduğunuz her Bloğun giriş ve çıkışları vardır ve her bloğun diğer bloklara nasıl bağımlı olduğunu anlayarak üretken bir ağ oluşturabilirsiniz. Üretiminizi optimize edin ve mahallenizdeki düzinelerce karmaşık simbiyotik ilişki için bol miktarda kaynak üretin

Çürümekten Kaçının: Bloklar ihtiyaç duydukları girdileri almazlarsa, zamanla çürürler ve yavaş yavaş terk edilirler veya yok edilirler. Bir blok terk edildiğinde veya yok edildiğinde, onu kaldırmanız ve diğer blokların daha fazla bozulmasını önlemek zorunda kalacaksınız. Dikkatsizce ütopik bir mahalle aramak distopyaya yol açabileceğinden dikkatli olun.

Benzersiz Modlar: Mahalle tasarımcıları, her türden oyuncu için benzersiz ve ilgi çekici deneyim için modlarla yeni Öykü Modu, Sandbox Modu ve Mücadele Modunun tadını çıkarabilir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal