Gönderen Konu: IN DEATH VR-VREX  (Okunma sayısı 437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
IN DEATH VR-VREX
« : 05 Nisan 2020, 21:10:46 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 7 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 +
Processor: Intel® i5-4590 or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce® GTX 970 / AMD Radeon RX 480 or greater
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel® i7-4790 or greater
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce® GTX 1060 or greater
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6 GB available space
Additional Notes ↓ : Recommend installing to SSD for faster performance


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


** Not: Bu oyun sadece VR deneyimi sunar ve bir VIVE veya Oculus kulaklık gerektirir **


Ölüm’ün rüya krallığında, Cennet terk edilir. Ufalanan kalıntıları arasında terk edilmiş ruhlar, meleksel yaratıklar ve şeytanlar aynı zamanda çıldırdı. Yalnızca Öbür Dünya'nın derinliklerine girmeye cesaret eden cesur bir kahraman Harmony'yi geri yükleyebilir.

Roguelike unsurları olan bir VR atıcı, Ölümün gerçeküstü ortaçağ ortamında, prosedürlerle oluşturulmuş bir dünyada canavarlar, gizemler ve ganimetlerle sunulur. Oturumlar arasında ilerleyen başarıya dayalı bir ilerleme sistemi tarafından yönlendirilen her çalışma, öngörülemeyen sonuçlarla benzersizdir.

ÖZELLİKLER VE SEÇMELER:
Roguelike unsurlarına sahip bir VR Shooter:
Klasik Roguelike zindan tarayıcılarından esinlenilen In Death, çekirdek oyuncular tarafından tercih edilen bu acımasız türe saygı gösteriyor. Herhangi bir kayıt noktası olmadan, yordamsal olarak oluşturulan her çalışma, rastgele düşman ve yağma yumurtlama noktaları ile haritayı oluşturmak için rastgele bir tohum kullanır. Oyunun ilerlemesi, her koşu boyunca devam eden ve oyunun zorluk seviyesini ustalığınızla birlikte kilitleyen bir başarı sistemi tarafından yönlendirilir.

Menzilli Savaş, Mükemmel:
Kalkanınızı menzilli saldırıları engellemek veya kısa menzilli yakın dövüş tehditlerine karşı savunmak için kullanırken yayınızı yoğun şekilde öldürün. Sizi korkutmak ve o kısa menzilli headshot için kendinize değerli zaman kazanmak için tehdit eden bash düşmanları.

Canavarları yağmalayarak, pikapları bularak veya daha zorlu düşman karşılaşmalarında patlamanıza yardımcı olacak bir dizi yoğun özel okla güç verebileceğiniz seviyedeki Güvenilirleri ziyaret ederek yayınızı bir dizi özel okla yükseltin.

Eşsiz hareket sistemi:
In Death, VR konforu için özel olarak tasarlanmış ve dövüş duruşunuzla mükemmel şekilde birleşmiş yenilikçi, yeni bir hareket sistemi sunuyor. Çekebileceğiniz her yere gitmek için savaş oklarından sihirli bir ışınlanma okuna anında geçin. İsterseniz, tek elli ışınlanma parçasını kısa straflar yapmak, köşeleri atlatmak veya ezici muhalefetten hızla geri çekilmek için atın.

Serbest hareketi tercih ederseniz In Death, ışınlanma okunuzun ve kırığınızın sağladığı birincil savaş hareketine katmanlaşan klasik bir serbest hareket tarzı seçmenizi sağlar. Seçim senin.

Global, Çapraz Platform Liderler Sıralaması ve Kişisel İstatistikler:
Tüm zamanların en iyi 10 sıralamasında veya 24 saatlik skor tahtasında yer almak için yarışarak küresel skor tablolarında kutup pozisyonuna geçin. Tüm VR oyuncuları, kendi VR donanımlarından bağımsız olarak birlikte yarışır. Ayrıca, kişisel koşu performansınıza karşı mevcut koşu istatistiklerinizi gösteren istatistiklerle kendi ilerlemenizi takip edin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal