Gönderen Konu: INTO THE RADIUS VR-VREX  (Okunma sayısı 842 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
INTO THE RADIUS VR-VREX
« : 08 Ağustos 2020, 14:14:16 »Tür       : Indie
Platform: PC
Boyut    : 7.16 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Graphics: Geforce 1070 6 GB
DirectX: Version 11
Additional Notes ↓ : For Rift, Rift S or Vive


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


** Not: Bu oyun sadece VR deneyimi sunar ve bir VIVE veya Oculus kulaklık gerektirir **

Into the Radius, birinci sınıf Sanal Gerçeklik kulaklıkları için özel olarak geliştirilmiş tek oyunculu bir hayatta kalma nişancı oyunudur.

Oyuncular, affetmeyen distopik bir ortamda hayatta kalmak için mücadele ederken, fizik tabanlı etkileşimin, gerçekçi silah kullanımının ve karamsar atmosferin adrenalinin pompalanmasını sağlayacağı gerçeküstü kıyamet sonrası Pechorsk Yarıçap Bölgesi'nde takip ediliyor.

Açık dünya keşfi, tırmanma, gizlilik ve dinamik bir gündüz / gece döngüsü. Bu ürkütücü, sürükleyici VR hayatta kalma nişancı oyunu, "Yol Kenarı Pikniği" nden (Пикник на обочине) esinlenmiştir.
PEKORSK YARIÇAPI
1987'de 'Pechorsk Etkinliği', sessiz Sovyet maden kasabası için her şeyi değiştirdi. Yerel halk, olayı kısa bir deprem olarak nitelendirdi, bu da toz bulutlarının gökyüzüne yükselmesine neden olarak görünürlüğü neredeyse sıfıra indirdi. Toz çöktükten sonra, gökyüzünde kara kül yüzen büyük koyu kırmızı bir küre gördüklerini belirttiler.

2002 yılına gelindiğinde, Birleşmiş Milletler Pechorsk Özel Komitesi (UNPSC) hala Pechorsk Yarıçapı çevresindeki dışlama bölgesini yönetiyor ve UNPSC uzmanlarının dışında kimsenin girmesine izin verilmiyor. İçeride, neredeyse tamamen terk edilmiş ve izole edilmiş ve yıkılmış bir bölge olarak duruyor. Bir zamanlar sessiz olan madencilik bölgesinde yaşayan harika eserler, ölümcül anormallikler ve tuhaf varlıklar gibi söylentiler, komplolar ve efsaneler ortaya çıkmaya devam ediyor.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal