Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: MAD HUNTING SIMULATOR VR-VREX  (Okunma sayısı 155 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1234
    • Profili Görüntüle
MAD HUNTING SIMULATOR VR-VREX
« : 08 Temmuz 2020, 23:22:21 »Tür       : Action, Adventure, Simulation
Platform: PC
Boyut    : 2.42 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows
Processor: Intel Core i5-4590 (AMD FX 8350)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 970 (AMD Radeon R9 290)
Storage: 5 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


** Not: Bu oyun sadece VR deneyimi sunar ve bir VIVE veya Oculus kulaklık gerektirir **

Mad Hunting Simulator VR - VR'de en havalı ve en gerçek av simülatöründe bir av başlatın. Doğanın gerçek açık dünyası, büyük bizonlardan küçük tavşanlara ve birçok kuş sürüsüne kadar birçok hayvanla çevrileceksiniz. Oyun alanı, açık dünyanın binlerce hektarı tarafından temsil edilmektedir. Avcılığınızı devrimci teknolojiler VR'nin yardımıyla başlatın, oyunun tadını çıkarmak için aylarca oyunun yaratılması, test edilmesi ve uyarlanması için harcandı.
MAD HUNTING vahşi doğada avlanmak, vahşi hayvanların alışkanlıklarını düşünmek, hava koşullarının çekim balistikleri, doğal akustik etkiler üzerindeki etkisini hissetmek isteyenler için idealdir. Tüm oyun% 100 gerçek bir avcı gibi hissetmeyi amaçlamaktadır.

ANA ÖZELLİKLER
Yeni nesil av simülatörü. Tüm küçük şeyler ve incelikler üzerinde çalışıldı: hayvanların eşsiz ve gerçekçi davranışı; çekim sırasında hava koşullarını, doğal film müziğini dikkate almalıyız. Av içgüdülerinize oyuna tam olarak dalın.
Büyük açık dünya. Arazinin farklı tarlalar, geniş alanlar, dağ geçidi ile dev alanı. Gözlem ve destek noktaları aracılığıyla hayvanların kalabalık izlerini arayın.
En yeni teknolojiler. En yeni Unity motorunu kullanarak oyun geliştirmenin en üst seviyesi.
 - Güçlü mühimmat. Her zevke uygun çeşitli tüfekler, tabancalar, tatar yayları benimseyin. Tüfeklerle keskin nişancı becerilerinizi geliştirin ya da bir boz ayı ile ani yakın dövüş taktiği geliştirin. Yeni başlayanlar için, iyi geliştirilmiş bir optik sistem yardımcı olacaktır.

Bir avcının becerilerini geliştirmek. Potansiyel avınızın alışkanlıklarını inceleyin, buruşuk çimlere, çevredeki doğa seslerine bakmaya başlayın, bireysel hayvanların karakteristik alışkanlıklarını ve hareket kalıplarını keşfedin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13