Gönderen Konu: MATTER OF THE DREAMS VR-VREX  (Okunma sayısı 702 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
MATTER OF THE DREAMS VR-VREX
« : 09 Ağustos 2020, 13:39:36 »Tür       : Action, Indie
Platform: PC
Boyut    : 1.86 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-4590
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 980
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Additional Notes ↓ : VR Headset required, 2x USB 3.0 ports
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7 6700K equivalent or greater
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1080
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Additional Notes ↓ : VR Headset required, 2x USB 3.0 ports


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


** Not: Bu oyun sadece VR deneyimi sunar ve bir VIVE veya Oculus kulaklık gerektirir **


Matter of the Dreams, beyazperdenin diğer tarafında bulmayı umduğunuz kana susamış zombi türünde geçen, sanal gerçeklik için özel olarak tasarlanmış bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Peki ya bu ekran sandığınız kadar güçlü değilse? Ya bilim adamları düşüncelerin gücü ve gücü olduğunu, bir yaratığı hayal etme eyleminin onu paralel bir boyutta hayata geçirdiğini kanıtlayabilselerdi?
O zaman bizim boyutumuzdaki bir kelebeğin kanat çırpışı, başka bir yerde ölümcül bir fırtına yaratabilir. Belki de gerçekliğin duvarlarını yıkacak ve korkunç canavarların dünyamıza dökülmesine izin verecek kadar büyük bir fırtına bile!
Toplum ölülerin saldırısı altında çöktü ve acımasız bir askeri cunta medeniyetin kalan kaynaklarının kontrolünü ele geçirdi. Oyuncu, sivil bir yerleşimi ortadan kaldırma emrini reddeden bir ekibin parçası olan özel kuvvetler operatörü rolünü üstlenir. Düşmüş bir dünyada insanlığı gösterme suçunu işledikleri için, şimdi hem yaşayanlar hem de ölüler tarafından avlanıyorlar, her şeyin ölmesini istediği bir dünyada çaresizce hayatta kalmaya çalışıyorlar.
Etrafındaki tehditlerle, oyuncunun tek bir işi vardır - hareket eden her şeyi öldür, böylece takımları diğer hayatta kalanlara yardım etmeye devam etmek için ihtiyaç duyacakları malzemeleri bulabilir.

Oyun:
Matter of the Dreams - ölümcül aksiyon hayranları için bir oyundur. Keşif yok, yolları açmak için anahtar aramak yok - oyuncunun başarılı olmak için iyi bir nişan alma ve hızlı bir tetik parmağından başka bir şeye ihtiyacı yoktur.

VR'ye Özel:
Matter of the Dreams, VR aksiyonunda en üst noktayı sağlamak için inşa edildi. Oyuncular kendilerini aç ölülerin dalgası dalgasıyla kuşatılmış bulacaklar. Oyun, en başından itibaren tüm hızıyla devam eder ve nefesinizi tutmak için asla duraklamanıza izin vermez.

Vestibüler konfor:
Birçok VR deneyimi, garip hareket kontrolleri nedeniyle hareket hastalığına neden olabilir. Matter of the Dreams, tamamen rahat, sezgisel ve kullanıcı dostu bir kontrol şeması sunarak, bu oyunu zayıf vestibüler sistemlere sahip kişiler için bile iyi bir seçim haline getiren bu düşünceyle inşa edildi.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal