Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: SAIRENTO VR-VREX  (Okunma sayısı 96 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1234
    • Profili Görüntüle
SAIRENTO VR-VREX
« : 29 Mart 2020, 21:26:28 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 8.59 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7
Processor: Intel i5-4590
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 10
Storage: 10 GB available space
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: Intel i7-4770 or better
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080 or better
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


VR için gerçek bir siber ninja deneyimini yaratma görevinde küçük bir bağımsız geliştirici ekibiyiz.

İşte yolculuğumuzu belgelemek için bir araya getirdiğimiz küçük bir Imgur yazısı.
https://imgur.com/gallery/th21G

Lansmanından bu yana Sairento VR, benzersiz hareket sistemi ile dünya çapında hayranlar kazanıyor. VR'de, Max Payne oyun serisinin yavaş hareket kargaşası ile harmanlanmış, Matrix'ten ikonik "kurşun zamanı" sahnelerini deneyimlemenize izin veren tek oyundur. Bill.
Sairento VR'de bir siber ninja oynarsınız. Başka bir yere ölümcül bir saldırı sağlamak için düşmeden önce bir düşmana vururken üçlü sıçramalar, duvar koşular, güç slaytları, arka dönüşler ve yavaşlama süresi gerçekleştirin. Seçim silahlarınızla kendinizi hazırlayın - katanas, ateşli silahlar, yaylar, buzulları fırlatma - hepsi emrinizde.

Node gibi popüler oyuncular buna 'en sevdikleri VR oyunu' diyorlar ve Nathie, Cix Liv, JoshDub, TimDotTV ve daha fazlası buna bir başparmak veriyor.

Sairento VR, alınması kolay, ancak ustalaşması zor olacak şekilde tasarlanmıştır. Sairento VR ile ne kadar çok zaman geçirirseniz, oyunda hareketleri o kadar iyi gerçekleştirirsiniz ve büyük bir bütçe hareketi üretiminin aksiyon kahramanı olmanın eşsiz hissi ile daha fazla ödüllendirilirsiniz.

- ÖLÜMCÜL SİBER NİNJA'YA DÖNÜŞTÜR -

Sairento VR, yakın gelecekte hayal edilen bir Japonya'da geçen, görev odaklı, VR aksiyon rol yapma oyunudur. Sairento'da, eski samurayların ve ninjaların uzun terk edilmiş kodunu ve dövüş sanatlarını uygulayan görünüşte sıradan insanların dürüst ama gizli bir organizasyonu olan Sessiz Olanların bir üyesi olarak oynuyorsunuz.

Çekici ve görsel olarak çarpıcı bir birinci şahıs kılıç dövüşü ve silah oyunu sağlamak için özenle hazırlanmış - dünyaya düzeni yeniden sağlamak için dövüşünüzde harika silahlar, sezgisel kontroller, zorlu seviyeler, tehditkar düşmanlar ve güzel ortamlar bekliyoruz.

Fütüristik bir bükülme ile eski silahların cephaneliğiyle güçlü bir ninja savaşçısına dönüşün ve farklı konumlarda sonsuz bir düşman kitlesine katılın.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13