Gönderen Konu: THE KREMER COLLECTION VR MUSEUM VR-VREX  (Okunma sayısı 686 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE KREMER COLLECTION VR MUSEUM VR-VREX
« : 08 Ağustos 2020, 14:05:55 »Tür       : Simulation, Education
Platform: PC
Boyut    : 6 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel™ i5-4590 or AMD FX™ 8350, equivalent or better.
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce™ GTX 970 / AMD R9 380, equivalent or better.
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 9 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


** Not: Bu oyun sadece VR deneyimi sunar ve bir VIVE veya Oculus kulaklık gerektirir **


Daha önce hiç olmadığı gibi sanat. Kremer Müzesi, en yeni VR teknolojisini birinci sınıf Eski Usta tablolarıyla birleştiren yenilikçi ve yeni bir müze konseptidir. Müze, Rembrandt, Aelbert Cuyp, Frans Hals ve Hollanda Altın Çağı'ndan daha birçok Eski Usta'nın eserlerini içeriyor.

Geleneksel müzeler ve sanal gerçeklik arasındaki dengenin yeni bir mimari türle temsil edildiği harika yeni bir alanda yürüyün. Eserin özgün köken damgalarını keşfetmek için Rembrandt’ın "türbanlı yaşlı adam" ı kontrol ettiğinizden, içinden geçtiğinizden ve panelin orijinal arkasını gördüğünüzden emin olun.

Architales'in kurucusu mimar Johan van Lierop tarafından tasarlanan ve Hollanda'dan MOYOSA MEDIA tarafından geliştirilen müze, Hollanda Altın Çağı'na ait 74 Hollanda ve Flaman Eski Usta tablosunu sergiliyor ve yalnızca VR aracılığıyla erişilebiliyor.

Sanatın gücünün tarihi ve geleceği birleşti. Resimlerle yakından ve kişiselleşin, fırça işlerini ve renkleri en ince ayrıntısına kadar inceleyin ve koleksiyonun kurucuları olan George & Ilone Kremer'i dinleyin - her bir resim için neyin özel olduğunu açıklayın.

George Kremer: “Koleksiyonerler olarak yolculuğumuz her zaman en kaliteli sanat eserlerini bulmak ve aynı zamanda bunları olabildiğince çok insanla paylaşmanın yollarını bulmak oldu. Eşim Ilone ve ben koleksiyonumuz için tuğla ve harç yerine teknolojiye yatırım yaparak sanat dünyasına daha fazla katkı sağlayabileceğimize inanıyoruz. "

Melanie Gerlis, Financial Times "Önce müzeler vardı, sonra özel müzeler ve şimdi de sanal gerçeklik özel mülkiyetteki müzeler sahneye giriyor"

"Sanal Gerçeklik Müzesi Rembrandt'ı Yüksek Tanıma Taşıyor" - Molly Schuetz, Bloomberg -

"Rembrandt ve Hollandalı Ustalar için En Yeni Ev, Muhteşem Dış Uzay Müzesi" - Brian Boucher, artnet

"Yeni Kremer Müzesi'nde aydınlatma, her bir tablodaki renkleri, fırça darbelerini ve ayrıntıları vurgulamak için mükemmel şekilde optimize edildi" - Sarah Burke Artsy

"Şimdiye kadar gördüğüm en iyi VR deneyimi" - Nikolaus Weil, Girişimci (Mindex, SingularityU Almanya) ve Film Yapımcısı - Earth and Deep Blue
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal