Gönderen Konu: THE STATION VR-VREX  (Okunma sayısı 421 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
THE STATION VR-VREX
« : 27 Nisan 2020, 01:06:43 »Tür       : Adventure, Indie
Platform: PC
Boyut    : 1.45 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 64 bit
Processor: Intel i5-4590
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 or AMD R9 290
Storage: 3 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


** Not: Bu oyun sadece VR deneyimi sunar ve bir VIVE veya Oculus kulaklık gerektirir **
Station VR, canlı bir uzaylı uygarlığını incelemek için gönderilen bir uzay istasyonuna yerleştirilen birinci şahıs bir bilimkurgu gizemidir. Bir keşif uzmanının rolünü üstlenen oyuncular, iki medeniyetin kaderini belirleyecek bir gizemi çözmeli.

Biyoloji, kimya, fizik, din hakkında bildiğimiz her şeye meydan okuyan ve tarih boyunca insanın sorduğu soruları cevaplayan duyarlı bir uzaylı medeniyeti keşfettiğimiz takdirde nasıl tepki verirdiniz? Peki ya bu canlı yabancı uygarlık bir iç savaş durumunda keşfedildiyse? Ödüllerin risklerden daha ağır bastığını belirleyen üç kişilik küçük bir mürettebatı olan tespit edilemeyen bir uzay istasyonu, barışçıl bir ilişkiye giden bir yol arayışında yabancı kültürü araştırmaya başlar. Mürettebat ile iletişim kurulamıyor, olanları ortaya çıkarmak için bir keşif uzmanı gönderiliyor. Oyuncuların keşfettikleri gözetim, emperyalizm ve ahlaki yasa görüşlerine meydan okuyacak.

İstasyona hoş geldiniz. Şimdi Sanal Gerçeklikte.

OYNANIŞ
Artırılmış Gerçeklik Dünyası - Gelecek, bilginin nasıl saklandığı ve paylaşıldığı konusunda ilerici bir tutum sergiliyor. Teknoloji dijital bir devrimden geçti ve konuşmalar, notlar ve bilgisayarlar bile Tam Artırılmış Gerçeklik'te deneyimlendi. Kişiselden profesyonellere kadar uzanan bu AR günlükleri, oyuncuların gemide neler olduğunu keşfetmelerini sağlayacaktır.

Sezgisel Problem Çözme - Bir kapı açılmadığında, arkasında ne olduğunu keşfetmek için neyi durduracaksınız? İstasyondaki sırlar ortaya çıkarılmaya direnecek ve sezgisel ama ince problemleri tanımlama ve çözme yeteneğinize güvenmelisiniz - İstasyonun kendisi çözülmesi gereken bir bilmecedir.

Birlikte Yaşayan Bir Hikaye - En iyi hikayelerin anlatılmadığının gösterildiğine inanıyoruz. Her oda ve alan, yeterince yakından bakarsanız paylaşmak için benzersiz bir an olacaktır - hikaye çözüldükçe, her ayrıntı yerine oturmaya başlayacaktır. Keskin göz için zengin bir hikaye sizi bekliyor.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal